Username: 
  Password: 

Team Schedules - B15U Classic Red
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL 1


 
Group -- 1
A1 : Alianza Soccer Gold UB15 - CL I
A2 : Georgia Rush B2004 Rush - CL I
A3 : Atlanta City FC - B15U- CL II A
A5 : UFA Lawrenceville 04B Premier- CL II B
A6 : Chiefs Premier 04- CL II B
A7 : NSA Hammers 15 - CL I
A8 : NTH NASA 04B Elite- CL II B
A9 : MAYS Striker 04B Elite
A10 : UFA Norcross 04B Spring Premier

Bracket - Saturday, March 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858421  Franklin Gateway Sports Complex  09:00 AM  2 A8 vs A3NTH NASA 04B Elite- CL II Bvs.Atlanta City FC - B15U- CL II A
 858420  Hubert Park  12:00 PM  1 A9 vs A2MAYS Striker 04B Elitevs.Georgia Rush B2004 Rush - CL I
 858424  Pinckneyville Park - UFA Norcross  03:00 PM  4 A10 vs A1UFA Norcross 04B Spring Premiervs.Alianza Soccer Gold UB15 - CL I
 858423  Pleasantdale Park  07:00 PM  2 A6 vs A5Chiefs Premier 04- CL II Bvs.UFA Lawrenceville 04B Premier- CL II B

Bracket - Sunday, March 17, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858434  Stars Athletic Club  01:00 PM  5 A2 vs A10Georgia Rush B2004 Rush - CL Ivs.UFA Norcross 04B Spring Premier
 858433  Franklin Gateway Sports Complex  01:00 PM  2 A8 vs A5NTH NASA 04B Elite- CL II Bvs.UFA Lawrenceville 04B Premier- CL II B

Bracket - Saturday, March 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858428  Rhodes Jordan Park  11:00 AM  3 A5 vs A7UFA Lawrenceville 04B Premier- CL II Bvs.NSA Hammers 15 - CL I
 858429  Pleasantdale Park  01:00 PM  2 A6 vs A10Chiefs Premier 04- CL II Bvs.UFA Norcross 04B Spring Premier
 858426  Silverbacks Park  05:00 PM  Coke A3 vs A9Atlanta City FC - B15U- CL II Avs.MAYS Striker 04B Elite
 858425  Stars Athletic Club  07:00 PM  2 A2 vs A1Georgia Rush B2004 Rush - CL Ivs.Alianza Soccer Gold UB15 - CL I

Bracket - Sunday, March 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858459  Pinckneyville Park - UFA Norcross  11:00 AM  4 A10 vs A9UFA Norcross 04B Spring Premiervs.MAYS Striker 04B Elite

Bracket - Saturday, March 30, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858430  West Gwinnett Park  02:30 PM  1 A1 vs A3Alianza Soccer Gold UB15 - CL Ivs.Atlanta City FC - B15U- CL II A

Bracket - Sunday, April 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858440  West Gwinnett Park  03:00 PM  1 A1 vs A5Alianza Soccer Gold UB15 - CL Ivs.UFA Lawrenceville 04B Premier- CL II B

Bracket - Saturday, April 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858443  Noonday Park  11:00 AM  03 A8 vs A7NTH NASA 04B Elite- CL II Bvs.NSA Hammers 15 - CL I
 858442  Tramore - CASL  12:00 PM  2 A9 vs A6MAYS Striker 04B Elitevs.Chiefs Premier 04- CL II B
 858444  Pinckneyville Park - UFA Norcross  05:00 PM  4 A10 vs A3UFA Norcross 04B Spring Premiervs.Atlanta City FC - B15U- CL II A

Bracket - Sunday, April 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858438  Pleasantdale Park  01:00 PM  2 A6 vs A8Chiefs Premier 04- CL II Bvs.NTH NASA 04B Elite- CL II B

Bracket - Saturday, April 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858448  Northwest Whitfield HS  11:00 AM  1 A7 vs A9NSA Hammers 15 - CL Ivs.MAYS Striker 04B Elite

Bracket - Saturday, April 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858451  Stars Athletic Club  10:00 AM  1 A2 vs A6Georgia Rush B2004 Rush - CL Ivs.Chiefs Premier 04- CL II B
 858453  Tramore - CASL  10:00 AM  2 A9 vs A8MAYS Striker 04B Elitevs.NTH NASA 04B Elite- CL II B
 858450  West Gwinnett Park  02:15 PM  1 A1 vs A7Alianza Soccer Gold UB15 - CL Ivs.NSA Hammers 15 - CL I
 858439  Pinckneyville Park - UFA Norcross  07:00 PM  5 A10 vs A7UFA Norcross 04B Spring Premiervs.NSA Hammers 15 - CL I

Bracket - Sunday, April 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858446  Rhodes Jordan Park  11:00 AM  3 A5 vs A2UFA Lawrenceville 04B Premier- CL II Bvs.Georgia Rush B2004 Rush - CL I
 858449  Noonday Park  01:00 PM  03 A8 vs A10NTH NASA 04B Elite- CL II Bvs.UFA Norcross 04B Spring Premier
 858445  Pleasantdale Park  04:00 PM  2 A6 vs A1Chiefs Premier 04- CL II Bvs.Alianza Soccer Gold UB15 - CL I

Bracket - Saturday, May 04, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858456  Northwest Whitfield HS  09:00 AM  1 A7 vs A2NSA Hammers 15 - CL Ivs.Georgia Rush B2004 Rush - CL I
 858455  Noonday Park  09:00 AM  03 A8 vs A1NTH NASA 04B Elite- CL II Bvs.Alianza Soccer Gold UB15 - CL I
 858457  Pleasantdale Park  11:00 AM  2 A6 vs A3Chiefs Premier 04- CL II Bvs.Atlanta City FC - B15U- CL II A

Bracket - Sunday, May 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858432  Northwest Whitfield HS  02:00 PM  1 A7 vs A6NSA Hammers 15 - CL Ivs.Chiefs Premier 04- CL II B
 858464  Pinckneyville Park - UFA Norcross  03:00 PM  5 A10 vs A5UFA Norcross 04B Spring Premiervs.UFA Lawrenceville 04B Premier- CL II B

Bracket - Friday, May 10, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858436  Stars Athletic Club  07:00 PM  2 A3 vs A2Atlanta City FC - B15U- CL II Avs.Georgia Rush B2004 Rush - CL I

Bracket - Saturday, May 11, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858461  Stars Athletic Club  09:00 AM  1 A2 vs A8Georgia Rush B2004 Rush - CL Ivs.NTH NASA 04B Elite- CL II B
 858460  West Gwinnett Park  02:15 PM  1 A1 vs A9Alianza Soccer Gold UB15 - CL Ivs.MAYS Striker 04B Elite
 858462  Silverbacks Park  04:00 PM  Coke A3 vs A7Atlanta City FC - B15U- CL II Avs.NSA Hammers 15 - CL I

Bracket - Sunday, May 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858437  Rhodes Jordan Park  11:00 AM  3 A5 vs A9UFA Lawrenceville 04B Premier- CL II Bvs.MAYS Striker 04B Elite

Bracket - Friday, May 17, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858452  Silverbacks Park  09:00 PM  Ren A3 vs A5Atlanta City FC - B15U- CL II Avs.UFA Lawrenceville 04B Premier- CL II B