Username: 
  Password: 

Spring 2019 Athena/Classic/Acad/RIAS
Team Schedules - 16U Girls RIAS
       

Bracket      


ALL A      




   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  Points Adj Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 A16 : LSC Red5555555555x050 35  2  0 0
 A23 : PCFC Almon U16G555555555 x045 35  0  0 0
 A1 : All-In FC Sugar Hill5255555505x042 27  13  0 0
 A19 : NTH MN Buyers Cougars 555205555x037 21  8  0 0
 A15 : LSC Gray5550550550x035 13  12  0 0
 A30 : UFA (M) Comets552552505xx034 22  5  1 0
 A34 : UFA Mountains (P) Crossfire 020555555x032 5  17  0 0
 A6 : Covington YMCA - GR16U-450555 555x031 15  16  0 0
 A28 : SSA Paulding 16ug Vipers5020252555 031 5  15  0 0
 A27 : SSA Paulding 16ug Mustangs5 555520200029 7  12  2 1
 A20 : NTH MN Pierce Shockwaves5055025 5 CS x027 12  6  0 0
 A3 : CGSAWR Crushers00 5555050x025 6  14  1 0
 A22 : OASC Yellow Jackets50000  5525022 0  22  0 0
 A32 : UFA (P) Thunder5005 5205xx022 -2  15  0 0
 A35 : SSA Cobb 16U Mustangs-Wheeler05202550002021 -7  27  0 0
 A2 : Atlanta Fire U - GR16U55000 505xx020 -1  23  0 0
 A14 : LSA Hotshots U16G - Coach Stuart 52200 55xx019 1  9  0 0
 A10 : GSA North Recreation - GR16U Murdoch55250020 xx019 -4  15  0 0
 A9 : GSA North Recreation - GR16U Cummings025055020xx019 -5  33  0 0
 A18 : MAYS East Cobb - Tigers 00550 052 017 -7  18  0 1
 A25 : SSA Cobb 16U Girls Union505 050  xx015 -2  12  0 0
 A21 : NTH QP Dolphins0    05 CS  5x010 -3  12  1 0
 A24 : Roswell Spain0055000   x010 -7  23  0 0
 A13 : Jackson United FC0500005000x010 -23  75  0 0
 A4 : Cherokee Accelerators 50000 220009 -14  23  1 0
 A26 : SSA Kennesaw Galaxy U16G-Ingram Adams T/T 6PM050-42 5000 08 -13  29  0 0
 A29 : UFA ( (M) Lady Warriors 500  0 0xx05 -13  27  0 0
 A33 : UFA (S) Venom 22   0 0xx04 -2  12  0 0
 A12 : HCSA Lauderdale GR1600250-4 000003 -18  51  0 0
 A31 : UFA (P) Stars0002 0 0  x02 -14  19  0 0
 A17 : MAYS East Cobb - Sonic Boom 00 0000   00 -18  21  0 0
 A8 : GSA North Recreation - GR16U Brooks00 0  000xx00 -18  29  0 0
 A11 : GSA South Recreation - GR16U00200  -4 xx0-2 -15  21  0 0
 A7 : Fugees Soccer - GU1600 -4-40   -4x0-12 -18  19  0 0

Bracket - Saturday, March 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 847907  Fowler Park  09:00 AM  9 A33 vs A29UFA (S) Venom   vs.UFA ( (M) Lady Warriors 
 847900  Custer Park  10:00 AM  UL A17 vs A4MAYS East Cobb - Sonic Boom   vs.Cherokee Accelerators 
 847903  East Roswell Park  10:45 AM  1 A24 vs A20Roswell Spain 0 vs.NTH MN Pierce Shockwaves3
 847906  Fowler Park  11:00 AM  9 A31 vs A2UFA (P) Stars 0 vs.Atlanta Fire U - GR16U1
 847896  E.E. Robinson Park  01:00 PM  1 A1 vs A9All-In FC Sugar Hill 6 vs.GSA North Recreation - GR16U Cummings2
 847910  Southeast Athletic Complex  02:30 PM  3 A7 vs A30Fugees Soccer - GU16 0 vs.UFA (M) Comets5
 847905  PAC  03:00 PM  5 A15 vs A3LSC Gray 1 vs.CGSAWR Crushers0
 847898  Allen Creek  03:30 PM  4 A14 vs A34LSA Hotshots U16G - Coach Stuart   vs.UFA Mountains (P) Crossfire 
 847899  PAC  05:00 PM  5 A16 vs A13LSC Red 12 vs.Jackson United FC0

Bracket - Sunday, March 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 847914  Jones Briddge Park  12:15 PM  3 A23 vs A21PCFC Almon U16G 4 vs.NTH QP Dolphins0
 847913  Metro North Pk  01:00 PM  3 A20 vs A28NTH MN Pierce Shockwaves 0 vs.SSA Paulding 16ug Vipers1
 847912  Custer Park  02:00 PM  UL A18 vs A19MAYS East Cobb - Tigers   vs.NTH MN Buyers Cougars 

Bracket - Saturday, March 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 847923  East Roswell Park  09:00 AM  2 A24 vs A19Roswell Spain 1 vs.NTH MN Buyers Cougars4
 847925  Adams Park  09:00 AM  1 A26 vs A20SSA Kennesaw Galaxy U16G-Ingram Adams T/T 6PM 0 vs.NTH MN Pierce Shockwaves3
 847932  Southeast Athletic Complex  10:00 AM  3 A7 vs A10Fugees Soccer - GU16 0 vs.GSA North Recreation - GR16U Murdoch1
 847927  Central Park  11:00 AM  1 A29 vs A34UFA ( (M) Lady Warriors 4 vs.UFA Mountains (P) Crossfire2
 847918  Daughtry Park  12:30 PM  1 A13 vs A12Jackson United FC 8 vs.HCSA Lauderdale GR161
 847920  PAC  01:00 PM  5 A15 vs A6LSC Gray 4F vs.Covington YMCA - GR16U
Forfeited Game
0
 847930  Central Park  01:00 PM  1 A33 vs A1UFA (S) Venom 4 vs.All-In FC Sugar Hill4
 847917  GSA  03:00 PM  Bend A11 vs A2GSA South Recreation - GR16U 0 vs.Atlanta Fire U - GR16U2
 847926  Adams Park  03:00 PM  1 A27 vs A17SSA Paulding 16ug Mustangs 2 vs.MAYS East Cobb - Sonic Boom0
 847929  Central Park  03:00 PM  1 A32 vs A31UFA (P) Thunder 1 vs.UFA (P) Stars0
 847919  Allen Creek  03:30 PM  4 A14 vs A8LSA Hotshots U16G - Coach Stuart 3 vs.GSA North Recreation - GR16U Brooks0
 847924  Mudcreek  03:45 PM  MC 2 A35 vs A4SSA Cobb 16U Mustangs-Wheeler 1 vs.Cherokee Accelerators2
 847922  Arlington Christian School  04:30 PM  1 A22 vs A28OASC Yellow Jackets 5 vs.SSA Paulding 16ug Vipers2

Bracket - Sunday, March 10, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 847911  Rabbit Hill Park  01:00 PM  1 A8 vs A10GSA North Recreation - GR16U Brooks 0 vs.GSA North Recreation - GR16U Murdoch2
 855204  Custer Park  01:30 PM  UL A18 vs A25MAYS East Cobb - Tigers 1 vs.SSA Cobb 16U Girls Union3
 847937  Covington Y Outdoor Center  01:30 PM  1 A6 vs A3Covington YMCA - GR16U 3 vs.CGSAWR Crushers0
 847935  LanierLand Park  03:00 PM  4 A32 vs A23UFA (P) Thunder 0 vs.PCFC Almon U16G7
 847934  Matt Community Park  04:00 PM  4 A31 vs A30UFA (P) Stars 0 vs.UFA (M) Comets4
 847981  Allen Creek  04:15 PM  1 A14 vs A9LSA Hotshots U16G - Coach Stuart 0 vs.GSA North Recreation - GR16U Cummings0

Bracket - Saturday, March 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 847948  CGSA - Warner Robins  06:00 AM  10 A3 vs A27CGSAWR Crushers   vs.SSA Paulding 16ug Mustangs 
 847943  Bunten Road Park  09:00 AM  1 A2 vs A24Atlanta Fire U - GR16U 2 vs.Roswell Spain4
 847952  Southeast Athletic Complex  10:00 AM  3 A7 vs A8Fugees Soccer - GU16   vs.GSA North Recreation - GR16U Brooks 
 847941  PAC  11:00 AM  5 A16 vs A6LSC Red 7 vs.Covington YMCA - GR16U0
 847938  E.E. Robinson Park  12:15 PM  1 A1 vs A32All-In FC Sugar Hill 3 vs.UFA (P) Thunder0
 847950  Roper Park  01:00 PM  5 A34 vs A31UFA Mountains (P) Crossfire 2 vs.UFA (P) Stars2
 847953  Rabbit Hill Park  03:00 PM  2 A9 vs A11GSA North Recreation - GR16U Cummings 7 vs.GSA South Recreation - GR16U1
 847939  Rabbit Hill Park  05:00 PM  1 A10 vs A14GSA North Recreation - GR16U Murdoch 1 vs.LSA Hotshots U16G - Coach Stuart1
 847940  PAC  05:00 PM  5 A15 vs A13LSC Gray 11 vs.Jackson United FC3
 847942  Metro North Pk  05:00 PM  1 A19 vs A17NTH MN Buyers Cougars 4 vs.MAYS East Cobb - Sonic Boom0
 847944  Metro North Pk  05:00 PM  3 A20 vs A18NTH MN Pierce Shockwaves 4 vs.MAYS East Cobb - Tigers0
 847949  Matt Community Park  06:00 PM  4 A33 vs A30UFA (S) Venom 2 vs.UFA (M) Comets2

Bracket - Sunday, March 17, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 847960  Badger Creek Complex  10:30 AM  2 A4 vs A26Cherokee Accelerators 0 vs.SSA Kennesaw Galaxy U16G-Ingram Adams T/T 6PM3
 847954  North Mount Carmel Park  01:00 PM  05 A12 vs A35HCSA Lauderdale GR16 0 vs.SSA Cobb 16U Mustangs-Wheeler1
 847955  Daughtry Park  01:00 PM  1 A13 vs A3Jackson United FC 2 vs.CGSAWR Crushers10
 847958  Matt Community Park  01:00 PM  3 A31 vs A33UFA (P) Stars   vs.UFA (S) Venom 
 847959  Roper Park  02:00 PM  5 A34 vs A19UFA Mountains (P) Crossfire 1 vs.NTH MN Buyers Cougars3
 847990  PAC  03:00 PM  5 A15 vs A16LSC Gray 0 vs.LSC Red3
 847957  Matt Community Park  03:00 PM  3 A29 vs A32UFA ( (M) Lady Warriors 1 vs.UFA (P) Thunder4
 855205  Mudcreek  03:15 PM  MC 3 A25 vs A27SSA Cobb 16U Girls Union 0 vs.SSA Paulding 16ug Mustangs3
 847956  Jones Briddge Park  04:30 PM  3 A23 vs A20PCFC Almon U16G 4 vs.NTH MN Pierce Shockwaves0

Bracket - Saturday, March 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 847964  Scott Hudgens Park  09:00 AM  5 A2 vs A10Atlanta Fire U - GR16U 0 vs.GSA North Recreation - GR16U Murdoch1
 847967  Arlington Christian School  09:00 AM  1 A22 vs A15OASC Yellow Jackets 0 vs.LSC Gray3
 847968  Grimes Bridge  09:00 AM  1 A24 vs A31Roswell Spain 4 vs.UFA (P) Stars0
 847969  Adams Park  09:00 AM  1 A26 vs A27SSA Kennesaw Galaxy U16G-Ingram Adams T/T 6PM 2 vs.SSA Paulding 16ug Mustangs3
 847972  Central Park  09:00 AM  1 A30 vs A14UFA (M) Comets 3 vs.LSA Hotshots U16G - Coach Stuart0
 847973  Central Park  09:00 AM  2 A32 vs A33UFA (P) Thunder   vs.UFA (S) Venom 
 847961  North Mount Carmel Park  11:00 AM  05 A12 vs A11HCSA Lauderdale GR16 1 vs.GSA South Recreation - GR16U1
 847963  Custer Park  11:00 AM  UL A18 vs A4MAYS East Cobb - Tigers 2 vs.Cherokee Accelerators1
 847971  Central Park  11:00 AM  1 A29 vs A1UFA ( (M) Lady Warriors 0 vs.All-In FC Sugar Hill7
 847976  Covington Y Outdoor Center  12:30 PM  1 A6 vs A9Covington YMCA - GR16U 7 vs.GSA North Recreation - GR16U Cummings1
 847966  Noonday Park  01:00 PM  02 A21 vs A17NTH QP Dolphins   vs.MAYS East Cobb - Sonic Boom 
 847962  Daughtry Park  01:45 PM  1 A13 vs A16Jackson United FC 0 vs.LSC Red10
 847965  Metro North Pk  03:00 PM  1 A20 vs A19NTH MN Pierce Shockwaves 1 vs.NTH MN Buyers Cougars1
 847974  Roper Park  04:00 PM  5 A34 vs A7UFA Mountains (P) Crossfire 1F vs.Fugees Soccer - GU16
Forfeited Game
0
 847970  Braly  04:30 PM  21 A28 vs A35SSA Paulding 16ug Vipers 2 vs.SSA Cobb 16U Mustangs-Wheeler2

Bracket - Sunday, March 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 847979  Noonday Park  01:00 PM  01 A21 vs A33NTH QP Dolphins   vs.UFA (S) Venom 
 847915  Tramore  01:00 PM  10 A35 vs A27SSA Cobb 16U Mustangs-Wheeler 0 vs.SSA Paulding 16ug Mustangs2
 847988  Southeast Athletic Complex  01:45 PM  3 A7 vs A1Fugees Soccer - GU16
Forfeited Game
 0 vs.All-In FC Sugar Hill4F
 855206  Mudcreek  02:00 PM  MC 4 A25 vs A4SSA Cobb 16U Girls Union 4 vs.Cherokee Accelerators2
 847977  North Mount Carmel Park  03:00 PM  05 A12 vs A26HCSA Lauderdale GR16 4F vs.SSA Kennesaw Galaxy U16G-Ingram Adams T/T 6PM
Forfeited Game
0
 847978  Metro North Pk  05:00 PM  1 A19 vs A23NTH MN Buyers Cougars 0 vs.PCFC Almon U16G3

Bracket - Saturday, March 30, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 847983  Arlington Christian School  09:00 AM  1 A22 vs A16OASC Yellow Jackets 0 vs.LSC Red4
 847984  Grimes Bridge  10:45 AM  1 A24 vs A18Roswell Spain 2 vs.MAYS East Cobb - Tigers4
 847987  Covington Y Outdoor Center  12:30 PM  1 A6 vs A13Covington YMCA - GR16U 9 vs.Jackson United FC1

Bracket - Saturday, April 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 847997  Jones Briddge Park  10:45 AM  3 A23 vs A24PCFC Almon U16G 8 vs.Roswell Spain0
 847994  GSA  11:00 AM  Schr A11 vs A13GSA South Recreation - GR16U 2 vs.Jackson United FC3
 847999  Rabbit Hill Park  11:00 AM  1 A9 vs A7GSA North Recreation - GR16U Cummings 4 vs.Fugees Soccer - GU160

Bracket - Sunday, April 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 847996  Arlington Christian School  01:00 PM  1 A22 vs A3OASC Yellow Jackets 1 vs.CGSAWR Crushers5

Bracket - Saturday, April 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 848008  Noonday Park  09:00 AM  12 A26 vs A35SSA Kennesaw Galaxy U16G-Ingram Adams T/T 6PM 4 vs.SSA Cobb 16U Mustangs-Wheeler4
 848010  Braly  09:00 AM  4 A28 vs A16SSA Paulding 16ug Vipers 0 vs.LSC Red4
 848012  Fowler Park  09:00 AM  7 A30 vs A4UFA (M) Comets 5 vs.Cherokee Accelerators0
 848015  Southeast Athletic Complex  10:00 AM  3 A7 vs A29Fugees Soccer - GU16   vs.UFA ( (M) Lady Warriors 
 848005  Noonday Park  11:00 AM  01 A21 vs A31NTH QP Dolphins   vs.UFA (P) Stars 
 848014  Covington Y Outdoor Center  12:30 PM  1 A6 vs A22Covington YMCA - GR16U 3 vs.OASC Yellow Jackets1
 848009  Braly  01:00 PM  4 A27 vs A18SSA Paulding 16ug Mustangs 3 vs.MAYS East Cobb - Tigers1
 848011  CGSA - Warner Robins  01:00 PM  10 A3 vs A12CGSAWR Crushers 10 vs.HCSA Lauderdale GR160
 848006  Jones Briddge Park  01:30 PM  3 A23 vs A10PCFC Almon U16G 6 vs.GSA North Recreation - GR16U Murdoch0
 848007  Grimes Bridge  02:15 PM  1 A24 vs A32Roswell Spain 1 vs.UFA (P) Thunder2
 848003  Scott Hudgens Park  02:45 PM  2 A2 vs A1Atlanta Fire U - GR16U 0 vs.All-In FC Sugar Hill5
 848002  Metro North Pk  03:00 PM  1 A19 vs A11NTH MN Buyers Cougars 4 vs.GSA South Recreation - GR16U0
 848013  Roper Park  03:00 PM  5 A34 vs A33UFA Mountains (P) Crossfire 5 vs.UFA (S) Venom4
 848016  Rabbit Hill Park  03:00 PM  1 A9 vs A8GSA North Recreation - GR16U Cummings 4 vs.GSA North Recreation - GR16U Brooks2
 848000  Daughtry Park  03:15 PM  1 A13 vs A15Jackson United FC 0 vs.LSC Gray12
 848004  Metro North Pk  05:00 PM  1 A20 vs A17NTH MN Pierce Shockwaves 7 vs.MAYS East Cobb - Sonic Boom0

Bracket - Sunday, April 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 855207  Arlington Christian School  03:00 PM  1 A22 vs A25OASC Yellow Jackets   vs.SSA Cobb 16U Girls Union 
 847998  Rabbit Hill Park  03:00 PM  1 A8 vs A2GSA North Recreation - GR16U Brooks   vs.Atlanta Fire U - GR16U 
 847992  E.E. Robinson Park  04:00 PM  1 A1 vs A14All-In FC Sugar Hill 5 vs.LSA Hotshots U16G - Coach Stuart1
 847933  Braly  05:00 PM  4 A28 vs A12SSA Paulding 16ug Vipers 0F vs.HCSA Lauderdale GR16
Forfeited Game
0

Bracket - Saturday, April 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 855212  Mudcreek  08:30 AM  MC 4 A35 vs A25SSA Cobb 16U Mustangs-Wheeler 3 vs.SSA Cobb 16U Girls Union2
 848018  Hebron Christian Academy  09:00 AM  1 A10 vs A34GSA North Recreation - GR16U Murdoch 0 vs.UFA Mountains (P) Crossfire1
 848019  North Mount Carmel Park  09:00 AM  04 A12 vs A6HCSA Lauderdale GR16   vs.Covington YMCA - GR16U 
 848032  Rabbit Hill Park  09:00 AM  Turf A9 vs A2GSA North Recreation - GR16U Cummings 1 vs.Atlanta Fire U - GR16U4
 848020  Allen Creek  11:00 AM  1 A14 vs A7LSA Hotshots U16G - Coach Stuart   vs.Fugees Soccer - GU16 
 848022  Custer Park  11:00 AM  UL A18 vs A26MAYS East Cobb - Tigers   vs.SSA Kennesaw Galaxy U16G-Ingram Adams T/T 6PM 
 848024  Noonday Park  11:00 AM  02 A21 vs A24NTH QP Dolphins   vs.Roswell Spain 
 848029  Badger Creek Complex  12:00 PM  2 A4 vs A29Cherokee Accelerators   vs.UFA ( (M) Lady Warriors 
 848017  E.E. Robinson Park  01:00 PM  1 A1 vs A31All-In FC Sugar Hill 7 vs.UFA (P) Stars1
 848027  CGSA - Warner Robins  01:00 PM  10 A3 vs A13CGSAWR Crushers 2 vs.Jackson United FC1
 848028  LanierLand Park  01:00 PM  4 A30 vs A32UFA (M) Comets 0 vs.UFA (P) Thunder0
 848021  PAC  05:00 PM  5 A16 vs A15LSC Red 4 vs.LSC Gray0
 848023  Metro North Pk  05:00 PM  1 A20 vs A22NTH MN Pierce Shockwaves   vs.OASC Yellow Jackets 
 848025  Mudcreek  05:00 PM  MC 4 A35 vs A17SSA Cobb 16U Mustangs-Wheeler 4 vs.MAYS East Cobb - Sonic Boom0
 848031  Rabbit Hill Park  07:00 PM  1 A8 vs A11GSA North Recreation - GR16U Brooks   vs.GSA South Recreation - GR16U 

Bracket - Saturday, April 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 848038  Custer Park  09:00 AM  UL A17 vs A26MAYS East Cobb - Sonic Boom 0 vs.SSA Kennesaw Galaxy U16G-Ingram Adams T/T 6PM3
 848040  Scott Hudgens Park  09:00 AM  5 A2 vs A23Atlanta Fire U - GR16U 0 vs.PCFC Almon U16G12
 848042  Braly  09:00 AM  4 A28 vs A18SSA Paulding 16ug Vipers 3 vs.MAYS East Cobb - Tigers0
 848047  Fowler Park  09:00 AM  6 A33 vs A24UFA (S) Venom   vs.Roswell Spain 
 848041  Mudcreek  09:00 AM  MC 4 A35 vs A20SSA Cobb 16U Mustangs-Wheeler 0 vs.NTH MN Pierce Shockwaves3
 848044  Fowler Park  11:00 AM  6 A30 vs A1UFA (M) Comets 5 vs.All-In FC Sugar Hill0
 848033  Rabbit Hill Park  01:00 PM  2 A10 vs A9GSA North Recreation - GR16U Murdoch 3 vs.GSA North Recreation - GR16U Cummings3
 848045  Fowler Park  01:00 PM  6 A31 vs A7UFA (P) Stars   vs.Fugees Soccer - GU16 
 848049  Rabbit Hill Park  01:00 PM  1 A8 vs A6GSA North Recreation - GR16U Brooks 1 vs.Covington YMCA - GR16U4
 848035  Daughtry Park  03:00 PM  1 A13 vs A22Jackson United FC 3 vs.OASC Yellow Jackets6
 848037  PAC  03:00 PM  5 A16 vs A3LSC Red 4 vs.CGSAWR Crushers1
 848039  Metro North Pk  03:00 PM  1 A19 vs A21NTH MN Buyers Cougars 4 vs.NTH QP Dolphins1
 848043  Fowler Park  03:00 PM  7 A29 vs A14UFA ( (M) Lady Warriors 0 vs.LSA Hotshots U16G - Coach Stuart6
 848046  Fowler Park  03:00 PM  6 A32 vs A34UFA (P) Thunder 2 vs.UFA Mountains (P) Crossfire3
 848036  PAC  05:00 PM  5 A15 vs A12LSC Gray 10 vs.HCSA Lauderdale GR160
 848048  Badger Creek Complex  06:00 PM  2 A4 vs A27Cherokee Accelerators 1 vs.SSA Paulding 16ug Mustangs1

Bracket - Sunday, April 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 847951  Badger Creek Complex  12:00 PM  2 A4 vs A28Cherokee Accelerators 2 vs.SSA Paulding 16ug Vipers2
 847995  Custer Park  01:00 PM  UL A17 vs A18MAYS East Cobb - Sonic Boom 0 vs.MAYS East Cobb - Tigers1
 847989  Rabbit Hill Park  01:00 PM  1 A8 vs A23GSA North Recreation - GR16U Brooks 0 vs.PCFC Almon U16G8
 847945  Arlington Christian School  01:30 PM  1 A22 vs A35OASC Yellow Jackets 5 vs.SSA Cobb 16U Mustangs-Wheeler2
 855208  North Mount Carmel Park  02:30 PM  04 A12 vs A25HCSA Lauderdale GR16 0 vs.SSA Cobb 16U Girls Union1
 847985  Braly  03:00 PM  4 A27 vs A15SSA Paulding 16ug Mustangs 1 vs.LSC Gray2
 847946  Adams Park  04:30 PM  1 A26 vs A21SSA Kennesaw Galaxy U16G-Ingram Adams T/T 6PM 2 vs.NTH QP Dolphins5
 848056  Scott Hudgens Park  04:45 PM  5 A2 vs A7Atlanta Fire U - GR16U 4F vs.Fugees Soccer - GU16
Forfeited Game
0

Bracket - Saturday, May 04, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 848059  Adams Park  08:30 AM  1 A26 vs A28SSA Kennesaw Galaxy U16G-Ingram Adams T/T 6PM 0 vs.SSA Paulding 16ug Vipers5
 848050  E.E. Robinson Park  09:00 AM  1 A1 vs A8All-In FC Sugar Hill 8 vs.GSA North Recreation - GR16U Brooks0
 848051  Rabbit Hill Park  09:00 AM  1 A10 vs A6GSA North Recreation - GR16U Murdoch 1 vs.Covington YMCA - GR16U4
 848055  Custer Park  09:00 AM  UL A17 vs A24MAYS East Cobb - Sonic Boom   vs.Roswell Spain 
 848053  CGSA - Warner Robins  09:00 AM  10 A3 vs A15CGSAWR Crushers 1 vs.LSC Gray0
 848061  Central Park  09:00 AM  1 A31 vs A29UFA (P) Stars   vs.UFA ( (M) Lady Warriors 
 848058  Mudcreek  09:00 AM  MC 3 A35 vs A19SSA Cobb 16U Mustangs-Wheeler 0 vs.NTH MN Buyers Cougars5
 847991  Jones Briddge Park  10:15 AM  3 A23 vs A9PCFC Almon U16G 10 vs.GSA North Recreation - GR16U Cummings0
 848062  Central Park  11:00 AM  1 A32 vs A4UFA (P) Thunder 1 vs.Cherokee Accelerators0
 848057  Noonday Park  01:00 PM  01 A21 vs A20NTH QP Dolphins CS vs.NTH MN Pierce ShockwavesCS
 848060  Braly  01:00 PM  4 A27 vs A22SSA Paulding 16ug Mustangs 0 vs.OASC Yellow Jackets0
 848063  Central Park  01:00 PM  1 A33 vs A14UFA (S) Venom 0 vs.LSA Hotshots U16G - Coach Stuart1
 848064  Roper Park  01:30 PM  5 A34 vs A30UFA Mountains (P) Crossfire 3 vs.UFA (M) Comets2
 847901  Custer Park  03:15 PM  UL A18 vs A35MAYS East Cobb - Tigers 2 vs.SSA Cobb 16U Mustangs-Wheeler2
 848052  GSA  05:00 PM  Schr A11 vs A23GSA South Recreation - GR16U   vs.PCFC Almon U16G 
 848054  PAC  05:00 PM  5 A16 vs A12LSC Red 10 vs.HCSA Lauderdale GR160

Bracket - Sunday, May 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 855209  Braly  01:00 PM  4 A28 vs A25SSA Paulding 16ug Vipers 3 vs.SSA Cobb 16U Girls Union0
 847909  Covington Y Outdoor Center  01:30 PM  1 A6 vs A11Covington YMCA - GR16U 4F vs.GSA South Recreation - GR16U
Forfeited Game
0
 847902  Metro North Pk  03:00 PM  4 A19 vs A26NTH MN Buyers Cougars 5 vs.SSA Kennesaw Galaxy U16G-Ingram Adams T/T 6PM1
 847928  CGSA - Warner Robins  03:00 PM  10 A3 vs A16CGSAWR Crushers 1 vs.LSC Red2
 847936  Badger Creek Complex  03:00 PM  2 A4 vs A34Cherokee Accelerators 0 vs.UFA Mountains (P) Crossfire4
 847921  Custer Park  03:30 PM  UL A18 vs A21MAYS East Cobb - Tigers   vs.NTH QP Dolphins 
 847897  North Mount Carmel Park  04:00 PM  05 A12 vs A22HCSA Lauderdale GR16 0 vs.OASC Yellow Jackets10
 847916  Matt Community Park  04:00 PM  4 A30 vs A29UFA (M) Comets 8 vs.UFA ( (M) Lady Warriors0

Bracket - Saturday, May 11, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 848026  Braly  09:00 AM  4 A28 vs A27SSA Paulding 16ug Vipers 3 vs.SSA Paulding 16ug Mustangs2
 847980  GSA  01:00 PM  Schr A11 vs A10GSA South Recreation - GR16U   vs.GSA North Recreation - GR16U Murdoch 
 855210  Adams Park  01:00 PM  1 A26 vs A25SSA Kennesaw Galaxy U16G-Ingram Adams T/T 6PM   vs.SSA Cobb 16U Girls Union 
 847904  Braly  01:00 PM  4 A27 vs A21SSA Paulding 16ug Mustangs 2 vs.NTH QP Dolphins3
 847982  Custer Park  05:00 PM  UL A17 vs A28MAYS East Cobb - Sonic Boom   vs.SSA Paulding 16ug Vipers 

Bracket - Sunday, May 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 855211  Mudcreek  03:00 PM  MC 3 A25 vs A17SSA Cobb 16U Girls Union   vs.MAYS East Cobb - Sonic Boom 






Affinity Sports Copyright 2019, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.