Username: 
  Password: 

Team Schedules - B15U Classic Yellow
       



Bracket


ALL 1


 
Group -- 1
1A : LCUFC 04 Elite- CL I
2A : All-In FC 04 Sugar Hill - CL III East A
3A : Triumph 04 Boys- CL III West
4A : Pro-Profile All-In FC - Snellville U15B- CL III No
5A : Toluca TASA 04 North Premiere- CL III West
6A : Inter Atlanta FC Blues - 04 Boys Friendly
7A : Steamers FC - B15U
8A : SSA Chelsea 04B Select Yellow I
9A : GSA South 04B Red- CL III East A

Bracket - Saturday, March 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858159  E.E. Robinson Park  09:00 AM  1 2A vs 9AAll-In FC 04 Sugar Hill - CL III East Avs.GSA South 04B Red- CL III East A
 858161  Briscoe Park   01:30 PM  3 4A vs 7APro-Profile All-In FC - Snellville U15B- CL III Northvs.Steamers FC - B15U
 858162  Providence Christian Academy  03:30 PM  1 5A vs 6AToluca TASA 04 North Premiere- CL III Westvs.Inter Atlanta FC Blues - 04 Boys Friendly

Bracket - Sunday, March 17, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858170  Providence Christian Academy  02:00 PM  1 5A vs 8AToluca TASA 04 North Premiere- CL III Westvs.SSA Chelsea 04B Select Yellow I
 858169  Arizona Avenue  04:00 PM  1 6A vs 7AInter Atlanta FC Blues - 04 Boys Friendlyvs.Steamers FC - B15U

Bracket - Saturday, March 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858164  GSA  09:00 AM  Mill 9A vs 3AGSA South 04B Red- CL III East Avs.Triumph 04 Boys- CL III West
 858165  Galloway Athletic Complex  04:30 PM  1 8A vs 4ASSA Chelsea 04B Select Yellow Ivs.Pro-Profile All-In FC - Snellville U15B- CL III North

Bracket - Sunday, March 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858168  Briscoe Park   12:30 PM  3 4A vs 9APro-Profile All-In FC - Snellville U15B- CL III Northvs.GSA South 04B Red- CL III East A

Bracket - Saturday, April 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858177  Wade Walker Park  10:30 AM  9 6A vs 9AInter Atlanta FC Blues - 04 Boys Friendlyvs.GSA South 04B Red- CL III East A
 858178  Bethesda Park  12:00 PM  Bute 7A vs 8ASteamers FC - B15Uvs.SSA Chelsea 04B Select Yellow I
 858176  Briscoe Park   12:30 PM  3 4A vs 2APro-Profile All-In FC - Snellville U15B- CL III Northvs.All-In FC 04 Sugar Hill - CL III East A
 858167  Granite  05:00 PM  1 3A vs 1ATriumph 04 Boys- CL III Westvs.LCUFC 04 Elite- CL I

Bracket - Sunday, April 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858160  Henderson Park / Livsey Field  11:00 AM  6 3A vs 8ATriumph 04 Boys- CL III Westvs.SSA Chelsea 04B Select Yellow I
 858163  Poole Recreation Center  02:00 PM  1 1A vs 2ALCUFC 04 Elite- CL Ivs.All-In FC 04 Sugar Hill - CL III East A

Bracket - Saturday, April 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858182  GSA  09:00 AM  Schr 9A vs 7AGSA South 04B Red- CL III East Avs.Steamers FC - B15U
 858179  Poole Recreation Center  11:00 AM  1 1A vs 6ALCUFC 04 Elite- CL Ivs.Inter Atlanta FC Blues - 04 Boys Friendly
 858180  E.E. Robinson Park  04:15 PM  1 2A vs 5AAll-In FC 04 Sugar Hill - CL III East Avs.Toluca TASA 04 North Premiere- CL III West

Bracket - Saturday, April 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858184  Wade Walker Park  09:00 AM  10 6A vs 2AInter Atlanta FC Blues - 04 Boys Friendlyvs.All-In FC 04 Sugar Hill - CL III East A
 858186  Galloway Athletic Complex  09:00 AM  1A 8A vs 9ASSA Chelsea 04B Select Yellow Ivs.GSA South 04B Red- CL III East A
 858183  Bethesda Park  11:00 AM  Park 7A vs 1ASteamers FC - B15Uvs.LCUFC 04 Elite- CL I
 858185  Providence Christian Academy  03:00 PM  1 5A vs 3AToluca TASA 04 North Premiere- CL III Westvs.Triumph 04 Boys- CL III West

Bracket - Sunday, April 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858175  Providence Christian Academy  02:00 PM  1 5A vs 1AToluca TASA 04 North Premiere- CL III Westvs.LCUFC 04 Elite- CL I
 858193  Bethesda Park  02:30 PM  Bute 7A vs 3ASteamers FC - B15Uvs.Triumph 04 Boys- CL III West
 858174  Galloway Athletic Complex  02:30 PM  1 8A vs 6ASSA Chelsea 04B Select Yellow Ivs.Inter Atlanta FC Blues - 04 Boys Friendly

Bracket - Saturday, May 04, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858181  Henderson Park / Livsey Field  10:30 AM  6 3A vs 4ATriumph 04 Boys- CL III Westvs.Pro-Profile All-In FC - Snellville U15B- CL III North
 858187  Poole Recreation Center  11:00 AM  1 1A vs 8ALCUFC 04 Elite- CL Ivs.SSA Chelsea 04B Select Yellow I
 858189  Henderson Park / Livsey Field  04:00 PM  6 3A vs 6ATriumph 04 Boys- CL III Westvs.Inter Atlanta FC Blues - 04 Boys Friendly

Bracket - Sunday, May 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858172  E.E. Robinson Park  01:00 PM  1 2A vs 3AAll-In FC 04 Sugar Hill - CL III East Avs.Triumph 04 Boys- CL III West
 858171  Poole Recreation Center  02:00 PM  1 1A vs 4ALCUFC 04 Elite- CL Ivs.Pro-Profile All-In FC - Snellville U15B- CL III North
 858166  Bethesda Park  04:30 PM  Bute 7A vs 5ASteamers FC - B15Uvs.Toluca TASA 04 North Premiere- CL III West

Bracket - Saturday, May 11, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858173  GSA  12:01 AM  Spen 9A vs 5AGSA South 04B Red- CL III East Avs.Toluca TASA 04 North Premiere- CL III West
 858192  Galloway Athletic Complex  09:00 AM  1 8A vs 2ASSA Chelsea 04B Select Yellow Ivs.All-In FC 04 Sugar Hill - CL III East A
 858191  GSA  09:00 AM  Mill 9A vs 1AGSA South 04B Red- CL III East Avs.LCUFC 04 Elite- CL I
 858194  Wade Walker Park  01:30 PM  9 6A vs 4AInter Atlanta FC Blues - 04 Boys Friendlyvs.Pro-Profile All-In FC - Snellville U15B- CL III North

Bracket - Wednesday, May 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858188  Gary Pirkle  07:15 PM  1 2A vs 7AAll-In FC 04 Sugar Hill - CL III East Avs.Steamers FC - B15U

Bracket - Thursday, May 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858190  Briscoe Park   12:01 AM  3 4A vs 5APro-Profile All-In FC - Snellville U15B- CL III Northvs.Toluca TASA 04 North Premiere- CL III West