Username: 
  Password: 

Team Schedules - 12U Boys RIAS
       



Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Points Adj Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 A15 : Steamers FC - B12U- Shepherd 55555  55035 26  5  0 0
 A12 : Rapids 12UB United505555055x035 21  5  0 0
 A2 : AUSA DEV 12U PRESTON55555  50x030 14  10  0 0
 A7 : Franklin County - BR12U0 5055525x027 10  17  1 0
 A4 : Bryson Park 12U - Canes-Escalante 5055 0 50020 -2  15  0 0
 A5 : Butts County Megs055  25 2x019 6  8  0 0
 A1 : Atlanta City FC - BR12U5  5    50015 10  1  0 0
 A9 : O.S.A. U12 Norcross 5 05     010 4  9  0 0
 A11 : Rapids 12UB Navy05000   0x05 -16  33  0 0
 A3 : AUSA DEV 12U RIDDLE 0000022 x04 -18  32  0 0
 A13 : RYSA Eagles 12B 0 00  2 x02 -6  10  0 0
 A10 : Rapids 12U Boys White  0000 00x00 -19  38  0 0
 A14 : Steamers FC - B12U Ahmetovic 0 00 02 -40-2 -18  24  0 0
 A8 : KCSC CANNONS - BRU12 - A  000-40 0x0-4 -12  22  0 0
 A6 : Champions United Juventus - BR12U         x00 0  0  0 0

Bracket - Saturday, March 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846678  Rocky Ford Park  10:00 AM  1 A7 vs A12Franklin County - BR12U 1 vs.Rapids 12UB United4
 846674  Bethesda Park  12:00 PM  4 A15 vs A14Steamers FC - B12U- Shepherd   vs.Steamers FC - B12U Ahmetovic 
 846677  Bryson Park  03:00 PM  12 A4 vs A9Bryson Park 12U - Canes-Escalante   vs.O.S.A. U12 Norcross 
 846673  RYSA  03:30 PM  Ent A13 vs A6RYSA Eagles 12B   vs.Champions United Juventus - BR12U 

Bracket - Saturday, March 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846684  RYSA  11:00 AM  Mem A13 vs A4RYSA Eagles 12B 0 vs.Bryson Park 12U - Canes-Escalante1
 846685  Stockbrdige Middle School  11:00 AM  1 A6 vs A8Champions United Juventus - BR12U   vs.KCSC CANNONS - BRU12 - A 
 846681  Silverbacks Park  01:00 PM  Coke A1 vs A5Atlanta City FC - BR12U 3 vs.Butts County Megs1
 846686  Lucky Shoals Park  02:00 PM  5 A9 vs A14O.S.A. U12 Norcross 6 vs.Steamers FC - B12U Ahmetovic1
 846682  Ruby C. Fulbright Field  02:30 PM  1 A10 vs A7Rapids 12U Boys White   vs.Franklin County - BR12U 

Bracket - Saturday, March 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846691  Rocky Ford Park  10:00 AM  1 A7 vs A11Franklin County - BR12U 7 vs.Rapids 12UB Navy3
 846687  RYSA  11:00 AM  Mem A13 vs A1RYSA Eagles 12B   vs.Atlanta City FC - BR12U 
 846689  Bryson Park  11:00 AM  12 A4 vs A5Bryson Park 12U - Canes-Escalante 1 vs.Butts County Megs3
 846690  Stockbrdige Middle School  11:00 AM  1 A6 vs A9Champions United Juventus - BR12U   vs.O.S.A. U12 Norcross 
 846692  Summit Baptist Church  12:15 PM  1 A8 vs A14KCSC CANNONS - BRU12 - A   vs.Steamers FC - B12U Ahmetovic 
 846688  Bethesda Park  01:30 PM  4 A15 vs A12Steamers FC - B12U- Shepherd 3 vs.Rapids 12UB United1

Bracket - Sunday, March 17, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846693  Bryson Park  01:00 PM  12 A4 vs A14Bryson Park 12U - Canes-Escalante 3 vs.Steamers FC - B12U Ahmetovic1
 846676  Holland Sports Complex  02:00 PM  1b A3 vs A10AUSA DEV 12U RIDDLE   vs.Rapids 12U Boys White 

Bracket - Saturday, March 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846700  Summit Baptist Church  09:00 AM  1 A8 vs A4KCSC CANNONS - BRU12 - A 1 vs.Bryson Park 12U - Canes-Escalante2
 846698  Holland Sports Complex  10:30 AM  1a A3 vs A2AUSA DEV 12U RIDDLE 2 vs.AUSA DEV 12U PRESTON5
 846697  RYSA  11:00 AM  Ent A13 vs A5RYSA Eagles 12B 0 vs.Butts County Megs3
 846699  Stockbrdige Middle School  11:00 AM  1 A6 vs A1Champions United Juventus - BR12U   vs.Atlanta City FC - BR12U 
 846701  West Gwinnett Park & Aquatic Ctr.  02:00 PM  1 A9 vs A15O.S.A. U12 Norcross 2 vs.Steamers FC - B12U- Shepherd6
 846696  Ruby C. Fulbright Field  02:30 PM  1 A12 vs A7Rapids 12UB United 2 vs.Franklin County - BR12U0
 846695  Ruby C. Fulbright Field  04:00 PM  1 A10 vs A11Rapids 12U Boys White 1 vs.Rapids 12UB Navy3

Bracket - Sunday, March 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846704  Holland Sports Complex  01:30 PM  1b A3 vs A7AUSA DEV 12U RIDDLE 1 vs.Franklin County - BR12U6
 846702  Ruby C. Fulbright Field  02:30 PM  1 A11 vs A2Rapids 12UB Navy 1 vs.AUSA DEV 12U PRESTON10
 846705  West Gwinnett Park & Aquatic Ctr.  03:00 PM  1 A9 vs A8O.S.A. U12 Norcross 8 vs.KCSC CANNONS - BRU12 - A2
 846703  Bethesda Park  04:15 PM  4 A14 vs A15Steamers FC - B12U Ahmetovic 1 vs.Steamers FC - B12U- Shepherd6

Bracket - Saturday, March 30, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846679  Summit Baptist Church  10:00 AM  1 A8 vs A1KCSC CANNONS - BRU12 - A 0 vs.Atlanta City FC - BR12U8
 846711  Lucky Shoals Park  10:00 AM  5 A9 vs A4O.S.A. U12 Norcross   vs.Bryson Park 12U - Canes-Escalante 
 846710  Daughtry Park  10:15 AM  1 A5 vs A6Butts County Megs   vs.Champions United Juventus - BR12U 
 846707  Ruby C. Fulbright Field  12:00 PM  1 A10 vs A12Rapids 12U Boys White 0 vs.Rapids 12UB United11
 846708  Holland Sports Complex  12:00 PM  1b A2 vs A13AUSA DEV 12U PRESTON 3 vs.RYSA Eagles 12B1
 846709  Holland Sports Complex  12:00 PM  1a A3 vs A15AUSA DEV 12U RIDDLE 1 vs.Steamers FC - B12U- Shepherd9

Bracket - Saturday, April 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846715  Holland Sports Complex  09:00 AM  1a A2 vs A10AUSA DEV 12U PRESTON 5 vs.Rapids 12U Boys White1
 846716  Daughtry Park  10:30 AM  1 A5 vs A1Butts County Megs   vs.Atlanta City FC - BR12U 
 846714  Ruby C. Fulbright Field  11:00 AM  1 A12 vs A3Rapids 12UB United 4 vs.AUSA DEV 12U RIDDLE0
 846713  Ruby C. Fulbright Field  12:30 PM  1 A11 vs A7Rapids 12UB Navy 3 vs.Franklin County - BR12U5

Bracket - Saturday, April 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846721  Rocky Ford Park  10:00 AM  1 A7 vs A10Franklin County - BR12U 4 vs.Rapids 12U Boys White2
 846720  Holland Sports Complex  10:30 AM  1b A2 vs A3AUSA DEV 12U PRESTON 5 vs.AUSA DEV 12U RIDDLE2
 846717  Silverbacks Park  12:00 PM  Coke A1 vs A13Atlanta City FC - BR12U   vs.RYSA Eagles 12B 
 846722  Summit Baptist Church  01:45 PM  1 A8 vs A5KCSC CANNONS - BRU12 - A
Forfeited Game
 0 vs.Butts County Megs0F
 846723  Lucky Shoals Park  02:00 PM  5 A9 vs A6O.S.A. U12 Norcross   vs.Champions United Juventus - BR12U 
 846718  Ruby C. Fulbright Field  02:30 PM  1 A12 vs A11Rapids 12UB United 5 vs.Rapids 12UB Navy0
 846719  Bethesda Park  04:00 PM  3 A15 vs A4Steamers FC - B12U- Shepherd 6 vs.Bryson Park 12U - Canes-Escalante0
 846694  Summit Baptist Church  04:15 PM  1 A8 vs A5KCSC CANNONS - BRU12 - A 1 vs.Butts County Megs4

Bracket - Sunday, April 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846675  Holland Sports Complex  01:30 PM  1b A2 vs A11AUSA DEV 12U PRESTON   vs.Rapids 12UB Navy 

Bracket - Saturday, April 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846728  Summit Baptist Church  12:00 AM  1 A8 vs A9KCSC CANNONS - BRU12 - A   vs.O.S.A. U12 Norcross 
 846725  Bethesda Park  12:30 AM  4 A15 vs A2Steamers FC - B12U- Shepherd   vs.AUSA DEV 12U PRESTON 
 846724  Bethesda Park  11:00 AM  4 A14 vs A1Steamers FC - B12U Ahmetovic   vs.Atlanta City FC - BR12U 
 846727  Stockbrdige Middle School  01:00 PM  1 A6 vs A5Champions United Juventus - BR12U   vs.Butts County Megs 
 846726  Bryson Park  02:30 PM  12 A4 vs A13Bryson Park 12U - Canes-Escalante   vs.RYSA Eagles 12B 

Bracket - Saturday, April 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846732  Bethesda Park  09:00 AM  4 A14 vs A4Steamers FC - B12U Ahmetovic 0 vs.Bryson Park 12U - Canes-Escalante4
 846735  Rocky Ford Park  10:00 AM  1 A7 vs A3Franklin County - BR12U 2 vs.AUSA DEV 12U RIDDLE2
 846733  Bethesda Park  10:30 AM  4 A15 vs A9Steamers FC - B12U- Shepherd   vs.O.S.A. U12 Norcross 
 846730  Ruby C. Fulbright Field  12:00 PM  1 A11 vs A10Rapids 12UB Navy   vs.Rapids 12U Boys White 
 846734  Daughtry Park  01:15 PM  1 A5 vs A13Butts County Megs 3 vs.RYSA Eagles 12B3
 846731  Ruby C. Fulbright Field  01:30 PM  1 A12 vs A2Rapids 12UB United 0 vs.AUSA DEV 12U PRESTON1
 846729  Silverbacks Park  03:00 PM  Coke A1 vs A6Atlanta City FC - BR12U   vs.Champions United Juventus - BR12U 

Bracket - Sunday, April 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846712  Bethesda Park  01:00 PM  4 A14 vs A3Steamers FC - B12U Ahmetovic 1 vs.AUSA DEV 12U RIDDLE1

Bracket - Saturday, May 04, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846741  Stockbrdige Middle School  01:30 AM  1 A6 vs A13Champions United Juventus - BR12U   vs.RYSA Eagles 12B 
 846742  Rocky Ford Park  10:00 AM  1 A7 vs A2Franklin County - BR12U 3 vs.AUSA DEV 12U PRESTON0
 846738  Bethesda Park  10:30 AM  3 A14 vs A9Steamers FC - B12U Ahmetovic   vs.O.S.A. U12 Norcross 
 846740  Bryson Park  11:00 AM  12 A4 vs A15Bryson Park 12U - Canes-Escalante 0 vs.Steamers FC - B12U- Shepherd4
 846737  Ruby C. Fulbright Field  12:00 PM  1 A12 vs A10Rapids 12UB United 3 vs.Rapids 12U Boys White0
 846739  Holland Sports Complex  12:00 PM  1a A3 vs A11AUSA DEV 12U RIDDLE   vs.Rapids 12UB Navy 

Bracket - Sunday, May 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846706  Rhodes Jordan Park  10:00 AM  2 A1 vs A14Atlanta City FC - BR12U 4F vs.Steamers FC - B12U Ahmetovic
Forfeited Game
0
 846680  Ruby C. Fulbright Field  03:00 PM  1 A10 vs A15Rapids 12U Boys White 0 vs.Steamers FC - B12U- Shepherd12

Bracket - Tuesday, May 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846683  Rhodes Complex  07:00 PM  1 A11 vs A12Rapids 12UB Navy 0 vs.Rapids 12UB United5

Bracket - Friday, May 17, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846736  Silverbacks Park  07:00 PM  Ren A1 vs A8Atlanta City FC - BR12U 0 vs.KCSC CANNONS - BRU12 - A0