Username: 
  Password: 

Team Schedules - B15U Classic Blue
       



Bracket


ALL 1


 
Group -- 1
10A : TRAC Covered Bridge 2004 Classic - CL III Central
1A : GSA North 04B Premier- CL II A
2A : MAYS Striker 04B Blue - CL III Central
3A : NTH NASA 04 Select - CL III Central
4A : YMCA Arsenal Rome - 2004 Boys- CL II B
5A : Georgia Express FC 04B Elite- CL III North
6A : Georgia Rush B2004 Azul- CL III North
7A : UFA 04B Spring Team 2
8A : UFA Norcross 04B Spring Gold
9A : MAYS Striker 04B White-B15U- CL III West

Bracket - Saturday, March 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858242  Grizzard Park - Rome  10:00 AM  1 4A vs 7AYMCA Arsenal Rome - 2004 Boys- CL II Bvs.UFA 04B Spring Team 2
 858243  Stars Athletic Club  10:00 AM  5 6A vs 5AGeorgia Rush B2004 Azul- CL III Northvs.Georgia Express FC 04B Elite- CL III North

Bracket - Sunday, March 17, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858250  Rabbit Hill Park  11:00 AM  1 1A vs 3AGSA North 04B Premier- CL II Avs.NTH NASA 04 Select - CL III Central
 858251  Hubert Park  11:00 AM  4 9A vs 4AMAYS Striker 04B White-B15U- CL III Westvs.YMCA Arsenal Rome - 2004 Boys- CL II B
 858254  Hubert Park  01:00 PM  4 2A vs 10AMAYS Striker 04B Blue - CL III Centralvs.TRAC Covered Bridge 2004 Classic - CL III Central
 858252  Central Park  03:00 PM  1 7A vs 6AUFA 04B Spring Team 2vs.Georgia Rush B2004 Azul- CL III North

Bracket - Saturday, March 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858248  Shakerag Elementary  10:45 AM  1 5A vs 7AGeorgia Express FC 04B Elite- CL III Northvs.UFA 04B Spring Team 2
 858245  Tramore - CASL  12:00 PM  2 2A vs 1AMAYS Striker 04B Blue - CL III Centralvs.GSA North 04B Premier- CL II A
 858247  Grizzard Park - Rome  02:00 PM  1 4A vs 8AYMCA Arsenal Rome - 2004 Boys- CL II Bvs.UFA Norcross 04B Spring Gold
 858246  Noonday Park  05:00 PM  03 3A vs 9ANTH NASA 04 Select - CL III Centralvs.MAYS Striker 04B White-B15U- CL III West
 858249  Stars Athletic Club  05:00 PM  5 6A vs 10AGeorgia Rush B2004 Azul- CL III Northvs.TRAC Covered Bridge 2004 Classic - CL III Central

Bracket - Sunday, March 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858276  Central Park  11:00 AM  2 7A vs 2AUFA 04B Spring Team 2vs.MAYS Striker 04B Blue - CL III Central
 858267  Grizzard Park - Rome  04:00 PM  1 4A vs 3AYMCA Arsenal Rome - 2004 Boys- CL II Bvs.NTH NASA 04 Select - CL III Central
 858275  Rabbit Hill Park  05:00 PM  1 1A vs 8AGSA North 04B Premier- CL II Avs.UFA Norcross 04B Spring Gold

Bracket - Saturday, March 30, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858253  Summerour Middle School  03:00 PM  1 8A vs 5AUFA Norcross 04B Spring Goldvs.Georgia Express FC 04B Elite- CL III North

Bracket - Saturday, April 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858263  Pinckneyville Park - UFA Norcross  09:00 AM  5 8A vs 7AUFA Norcross 04B Spring Goldvs.UFA 04B Spring Team 2
 858264  Joe Cowan Park  11:00 AM  1 10A vs 3ATRAC Covered Bridge 2004 Classic - CL III Centralvs.NTH NASA 04 Select - CL III Central
 858262  Tramore - CASL  04:00 PM  2 9A vs 6AMAYS Striker 04B White-B15U- CL III Westvs.Georgia Rush B2004 Azul- CL III North
 858260  Rabbit Hill Park  05:00 PM  1 1A vs 5AGSA North 04B Premier- CL II Avs.Georgia Express FC 04B Elite- CL III North

Bracket - Sunday, April 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858256  Noonday Park  01:00 PM  01 3A vs 2ANTH NASA 04 Select - CL III Centralvs.MAYS Striker 04B Blue - CL III Central
 858259  Joe Cowan Park  03:00 PM  1 10A vs 7ATRAC Covered Bridge 2004 Classic - CL III Centralvs.UFA 04B Spring Team 2

Bracket - Saturday, April 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858269  Summerour Middle School  11:00 AM  1 8A vs 10AUFA Norcross 04B Spring Goldvs.TRAC Covered Bridge 2004 Classic - CL III Central
 858268  Central Park  01:00 PM  2 7A vs 9AUFA 04B Spring Team 2vs.MAYS Striker 04B White-B15U- CL III West
 858265  Stars Athletic Club  03:00 PM  5 6A vs 1AGeorgia Rush B2004 Azul- CL III Northvs.GSA North 04B Premier- CL II A
 858266  Shakerag Elementary  05:15 PM  1 5A vs 2AGeorgia Express FC 04B Elite- CL III Northvs.MAYS Striker 04B Blue - CL III Central

Bracket - Saturday, April 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858272  Noonday Park  11:00 AM  01 3A vs 5ANTH NASA 04 Select - CL III Centralvs.Georgia Express FC 04B Elite- CL III North
 858273  Tramore - CASL  12:00 PM  1 9A vs 8AMAYS Striker 04B White-B15U- CL III Westvs.UFA Norcross 04B Spring Gold
 858271  Tramore - CASL  02:00 PM  2 2A vs 6AMAYS Striker 04B Blue - CL III Centralvs.Georgia Rush B2004 Azul- CL III North
 858270  Rabbit Hill Park  05:00 PM  2 1A vs 7AGSA North 04B Premier- CL II Avs.UFA 04B Spring Team 2

Bracket - Sunday, April 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858274  Grizzard Park - Rome  12:01 AM  3 4A vs 10AYMCA Arsenal Rome - 2004 Boys- CL II Bvs.TRAC Covered Bridge 2004 Classic - CL III Central
 858281  Hubert Park  12:00 PM  4 2A vs 8AMAYS Striker 04B Blue - CL III Centralvs.UFA Norcross 04B Spring Gold
 858282  Noonday Park  03:00 PM  03 3A vs 7ANTH NASA 04 Select - CL III Centralvs.UFA 04B Spring Team 2
 858255  Grizzard Park - Rome  03:00 PM  1 4A vs 1AYMCA Arsenal Rome - 2004 Boys- CL II Bvs.GSA North 04B Premier- CL II A

Bracket - Friday, May 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858258  Stars Athletic Club  06:30 PM  1 6A vs 8AGeorgia Rush B2004 Azul- CL III Northvs.UFA Norcross 04B Spring Gold

Bracket - Saturday, May 04, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858277  Stars Athletic Club  12:00 PM  1 6A vs 3AGeorgia Rush B2004 Azul- CL III Northvs.NTH NASA 04 Select - CL III Central
 858278  Peachtree Ridge Park  12:30 PM  7 5A vs 4AGeorgia Express FC 04B Elite- CL III Northvs.YMCA Arsenal Rome - 2004 Boys- CL II B
 858279  Joe Cowan Park  01:30 PM  1 10A vs 9ATRAC Covered Bridge 2004 Classic - CL III Centralvs.MAYS Striker 04B White-B15U- CL III West

Bracket - Sunday, May 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858244  Joe Cowan Park  12:01 AM  1 10A vs 1ATRAC Covered Bridge 2004 Classic - CL III Centralvs.GSA North 04B Premier- CL II A
 858261  Hubert Park  11:00 AM  4 2A vs 4AMAYS Striker 04B Blue - CL III Centralvs.YMCA Arsenal Rome - 2004 Boys- CL II B
 858241  Pinckneyville Park - UFA Norcross  01:00 PM  5 8A vs 3AUFA Norcross 04B Spring Goldvs.NTH NASA 04 Select - CL III Central
 858257  Peachtree Ridge Park  06:15 PM  7 5A vs 9AGeorgia Express FC 04B Elite- CL III Northvs.MAYS Striker 04B White-B15U- CL III West

Bracket - Wednesday, May 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858240  Hubert Park  07:00 PM  4 9A vs 2AMAYS Striker 04B White-B15U- CL III Westvs.MAYS Striker 04B Blue - CL III Central

Bracket - Saturday, May 11, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 858280  Hebron Christian Academy  11:00 AM  1 1A vs 9AGSA North 04B Premier- CL II Avs.MAYS Striker 04B White-B15U- CL III West
 858284  Joe Cowan Park  03:00 PM  1 10A vs 5ATRAC Covered Bridge 2004 Classic - CL III Centralvs.Georgia Express FC 04B Elite- CL III North
 858283  Grizzard Park - Rome  05:00 PM  1 4A vs 6AYMCA Arsenal Rome - 2004 Boys- CL II Bvs.Georgia Rush B2004 Azul- CL III North