Username: 
  Password: 

Spring 2019 Athena/Classic/Acad/RIAS
Team Schedules - 14U Boys RIAS
       

Bracket      


ALL A      




   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Points Adj Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 A42 : OASC JONES U14BOYS5555555555050 38  9  0 0
 A26 : Jackson Elite FC5552555555047 29  15  0 0
 A20 : GSA South Recreation - BR14U Miller55555555 5045 30  12  0 0
 A2 : Atlanta Fire Arsenal555550555x040 31  8  0 0
 A1 : All-In FC Sugar Hill Inter Atlanta 255555255039 25  7  0 0
 A32 : LSA Super Estrellas U14B - Coach Mota 555555 25037 26  4  0 0
 A28 : LSA CA United U14B - Coach Solis25505 5555037 25  12  0 0
 A35 : NTH MN Capraru United55055 0555035 12  33  0 0
 A45 : Smyrna Soccer Club PSV 50 5 5555030 20  11  0 0
 A4 : Atlanta Fire Flames0555  55 x025 9  15  0 0
 A48 : TCSA 14U550 555 CS  x025 6  10  0 0
 A46 : Steamers FC - B14U Davie5005  2255024 6  15  0 0
 A44 : Sacred Heart United 2005550205  CS 5x022 13  12  1 0
 A6 : Bryson Park -14U - Canes-Escalante 555   50 020 13  12  0 0
 A10 : Champions United Manchester - BR14U 055 05 5 020 11  12  0 0
 A27 : KCSC CANNONS - BR14U - A 0 5 555 x020 7  14  0 0
 A8 : CGSAWR HC Wolfpack05500550 x020 1  16  0 0
 A49 : TYSA U14B - Bruso 55050 05 020 1  21  0 0
 A33 : Mountain United S.A. - 0Y196 - BR14U 25500 5 x017 4  17  0 0
 A5 : Atlanta Fire Storm- BR14U 5505  20x017 -1  21  0 0
 A19 : GSA North Recreation - BR14U Thomaszfski25505 0 0 017 -2  23  0 0
 A40 : NTH QP Meza Bandits  550500  015 2  19  0 0
 A23 : HCSA Mendez BR1450550000 0015 -16  47  0 0
 A37 : NTH MN Standfest NASA FC 2550  000012 0  17  0 0
 A17 : GSA North Recreation - BR14U Mejia0 0 5 52 x012 -2  15  0 0
 A43 : RYSA Revs 14B  50  5   010 4  11  0 0
 A16 : Griffin Chelsea05 5 0   x010 3  13  0 0
 A9 : CGSAWR Macon United5 0 0  05x010 -7  14  1 0
 A14 : Georgia Rush U14 Renegades 0505  00 010 -10  23  0 0
 A38 : NTH MN Valentine Strikers500005000 010 -16  38  0 0
 A39 : NTH QP Brower Galaxy  20  0 5 07 2  7  0 0
 A13 : Fugees Soccer Club - BRU14250 0 0 0x07 -11  30  0 0
 A25 : IAFC 14U Coed Forbes-Roberts/Frangos 5  0    005 -5  16  0 0
 A29 : LSA Juventus FC U14B - Coach Guevara   00  5 x05 -7  14  0 0
 A30 : LSA Newcastle U14B - Coach Luevano   05  00x05 -8  16  0 0
 A21 : HCSA Brackett BR14   0050 0 05 -12  37  0 0
 A3 : Atlanta Fire Crew00050  00x05 -14  33  1 0
 A36 : NTH MN Mayo Dynamo0 500    005 -14  36  0 0
 A24 : HCSA Molina BR14 50000  0 05 -17  33  1 1
 A15 : Georgia Rush U14 Revolution00050  00005 -23  45  0 0
 A31 : LSA Sinfronteras U14B - Coach Bonilla 02000 00x02 -21  40  0 0
 A50 : TYSA U14B - Candelo 00       00 -3  7  0 0
 A18 : GSA North Recreation - BR14U Moore0  0   0 x00 -10  11  3 2
 A7 : CGSAWR Earthquakes00 0  0  x00 -12  21  0 0
 A22 : HCSA Grant BR140 0 00 0  00 -14  29  0 0
 A34 : NTH JJB Matthews United00 0   0  00 -15  25  0 0
 A51 : Upson SA Rec - B14 - cochran0 00 0 0 x00 -16  27  0 0
 A41 : O.S.A. NC - RU14 Black 00 00  0x00 -16  40  0 0
 A12 : DDY U14 Coed00  0  00000 -22  53  0 0
 A47 : Steamers FC - B14U Urumbil0000 0 0 000 -24  48  0 0

Bracket - Saturday, March 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846743  TBD   --    --  A10 vs A43Champions United Manchester - BR14U   vs.RYSA Revs 14B 
 846753  Allen Creek  09:00 AM  4 A31 vs A1LSA Sinfronteras U14B - Coach Bonilla   vs.All-In FC Sugar Hill Inter Atlanta 
 846763  Bunten Road Park  09:00 AM  2 A5 vs A14Atlanta Fire Storm- BR14U   vs.Georgia Rush U14 Renegades 
 846752  Allen Creek  11:00 AM  2 A30 vs A29LSA Newcastle U14B - Coach Luevano   vs.LSA Juventus FC U14B - Coach Guevara 
 846765  CGSA - Warner Robins  11:00 AM  10 A7 vs A44CGSAWR Earthquakes 1 vs.Sacred Heart United 20055
 846744  Southeast Athletic Complex  12:00 PM  3 A13 vs A19Fugees Soccer Club - BRU14 3 vs.GSA North Recreation - BR14U Thomaszfski3
 846764  Thomaston-Upson Civic Ctr Complex  12:00 PM  10 A51 vs A48Upson SA Rec - B14 - cochran 2 vs.TCSA 14U4
 846761  Riverline Park  01:00 PM  1 A45 vs A39Smyrna Soccer Club PSV   vs.NTH QP Brower Galaxy 
 846760  Lucky Shoals Park  02:45 PM  5 A41 vs A50O.S.A. NC - RU14 Black   vs.TYSA U14B - Candelo 
 846766  CGSA - Warner Robins  03:00 PM  10 A9 vs A8CGSAWR Macon United 2 vs.CGSAWR HC Wolfpack1

Bracket - Sunday, March 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846771  Noonday Park  01:00 PM  01 A39 vs A27NTH QP Brower Galaxy   vs.KCSC CANNONS - BR14U - A 
 846774  Thomaston-Upson Civic Ctr Complex  02:00 PM  10 A51 vs A9Upson SA Rec - B14 - cochran   vs.CGSAWR Macon United 
 846770  Metro North Pk  03:00 PM  4 A37 vs A25NTH MN Standfest NASA FC   vs.IAFC 14U Coed Forbes-Roberts/Frangos 

Bracket - Saturday, March 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846782  North Mount Carmel Park  09:00 AM  5 A21 vs A43HCSA Brackett BR14   vs.RYSA Revs 14B 
 846797  Paul Thigpen Chevrolet  10:00 AM  1 A48 vs A7TCSA 14U 4 vs.CGSAWR Earthquakes1
 846776  E.E. Robinson Park  10:30 AM  1 A1 vs A28All-In FC Sugar Hill Inter Atlanta 2 vs.LSA CA United U14B - Coach Solis2
 846785  Daughtry Park  10:30 AM  1 A26 vs A16Jackson Elite FC 5 vs.Griffin Chelsea4
 846784  North Mount Carmel Park  11:00 AM  4 A23 vs A12HCSA Mendez BR14 11 vs.DDY U14 Coed1
 846787  Allen Creek  11:00 AM  2 A31 vs A13LSA Sinfronteras U14B - Coach Bonilla 2 vs.Fugees Soccer Club - BRU147
 846800  CGSA - Warner Robins  11:00 AM  10 A8 vs A51CGSAWR HC Wolfpack 3 vs.Upson SA Rec - B14 - cochran1
 846781  Scott Hudgens Park  01:00 PM  6 A2 vs A4Atlanta Fire Arsenal 9 vs.Atlanta Fire Flames2
 846783  North Mount Carmel Park  01:00 PM  4 A22 vs A25HCSA Grant BR14 1 vs.IAFC 14U Coed Forbes-Roberts/Frangos2
 846789  Metro North Pk  01:00 PM  1 A35 vs A36NTH MN Capraru United 5 vs.NTH MN Mayo Dynamo2
 846796  Bethesda Park  01:00 PM  Park A47 vs A19Steamers FC - B14U Urumbil 1 vs.GSA North Recreation - BR14U Thomaszfski4
 846798  Henderson Park / Livsey Field  01:00 PM  6 A50 vs A20TYSA U14B - Candelo 2 vs.GSA South Recreation - BR14U Miller4
 846786  Allen Creek  01:30 PM  2 A29 vs A32LSA Juventus FC U14B - Coach Guevara   vs.LSA Super Estrellas U14B - Coach Mota 
 846788  Union Co. HS  01:30 PM  1 A33 vs A30Mountain United S.A. - 0Y196 - BR14U   vs.LSA Newcastle U14B - Coach Luevano 
 846799  Bryson Park  01:30 PM  2 A6 vs A49Bryson Park -14U - Canes-Escalante   vs.TYSA U14B - Bruso 
 846795  Pearl  02:00 PM  2 A44 vs A9Sacred Heart United 2005 5 vs.CGSAWR Macon United1
 846790  Metro North Pk  03:00 PM  1 A37 vs A39NTH MN Standfest NASA FC 1 vs.NTH QP Brower Galaxy1
 846791  Metro North Pk  03:00 PM  3 A38 vs A34NTH MN Valentine Strikers 5 vs.NTH JJB Matthews United1
 846793  Lucky Shoals Park  04:00 PM  5 A41 vs A5O.S.A. NC - RU14 Black 2 vs.Atlanta Fire Storm- BR14U9
 846780  Rabbit Hill Park  05:00 PM  2 A18 vs A46GSA North Recreation - BR14U Moore 0 vs.Steamers FC - B14U Davie2
 846794  Arlington Christian School  06:30 PM  1 A42 vs A10OASC JONES U14BOYS 6 vs.Champions United Manchester - BR14U1

Bracket - Sunday, March 10, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846804  Scott Hudgens Park  12:45 PM  2 A4 vs A39Atlanta Fire Flames 3 vs.NTH QP Brower Galaxy2
 846802  North Mount Carmel Park  01:00 PM  4 A24 vs A21HCSA Molina BR14   vs.HCSA Brackett BR14 
 846803  Metro North Pk  03:00 PM  3 A38 vs A35NTH MN Valentine Strikers 1 vs.NTH MN Capraru United5
 846773  Henderson Park / Livsey Field  04:00 PM  6 A50 vs A49TYSA U14B - Candelo 2 vs.TYSA U14B - Bruso3

Bracket - Thursday, March 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846749  North Mount Carmel Park  07:30 PM  1 A21 vs A22HCSA Brackett BR14   vs.HCSA Grant BR14 

Bracket - Saturday, March 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846809  Tyus Park  09:00 AM  2 A16 vs A51Griffin Chelsea 5 vs.Upson SA Rec - B14 - cochran1
 846810  Rabbit Hill Park  09:00 AM  2 A17 vs A1GSA North Recreation - BR14U Mejia 1 vs.All-In FC Sugar Hill Inter Atlanta5
 846812  GSA  09:00 AM  Mill A20 vs A21GSA South Recreation - BR14U Miller 11 vs.HCSA Brackett BR140
 846824  Bethesda Park  09:00 AM  Bute A46 vs A19Steamers FC - B14U Davie 2 vs.GSA North Recreation - BR14U Thomaszfski3
 846828  CGSA - Warner Robins  09:00 AM  10 A9 vs A7CGSAWR Macon United   vs.CGSAWR Earthquakes 
 846826  Paul Thigpen Chevrolet  10:00 AM  1 A48 vs A26TCSA 14U 0 vs.Jackson Elite FC3
 846825  Bethesda Park  10:45 AM  Bute A47 vs A5Steamers FC - B14U Urumbil 0 vs.Atlanta Fire Storm- BR14U2
 846806  Wade Walker Park  11:00 AM  2 A12 vs A24DDY U14 Coed 1 vs.HCSA Molina BR143
 846811  Rabbit Hill Park  11:00 AM  1 A18 vs A29GSA North Recreation - BR14U Moore   vs.LSA Juventus FC U14B - Coach Guevara 
 846813  Allen Creek  11:00 AM  1 A28 vs A3LSA CA United U14B - Coach Solis 7 vs.Atlanta Fire Crew2
 846807  Southeast Athletic Complex  12:00 PM  3 A13 vs A32Fugees Soccer Club - BRU14 1 vs.LSA Super Estrellas U14B - Coach Mota5
 846805  Stockbrdige Middle School  12:30 PM  1 A10 vs A23Champions United Manchester - BR14U 7 vs.HCSA Mendez BR140
 846816  Franklin Gateway Sports Complex  01:00 PM  3 A34 vs A37NTH JJB Matthews United 0 vs.NTH MN Standfest NASA FC4
 846815  Union Co. HS  01:30 PM  1 A33 vs A31Mountain United S.A. - 0Y196 - BR14U 2 vs.LSA Sinfronteras U14B - Coach Bonilla2
 846822  Pearl  02:00 PM  2 A44 vs A8Sacred Heart United 2005 2 vs.CGSAWR HC Wolfpack3
 846827  Bryson Park  02:00 PM  2 A6 vs A35Bryson Park -14U - Canes-Escalante 10 vs.NTH MN Capraru United4
 846818  Metro North Pk  03:00 PM  4 A38 vs A49NTH MN Valentine Strikers 1 vs.TYSA U14B - Bruso3
 846819  Franklin Gateway Sports Complex  03:00 PM  3 A39 vs A50NTH QP Brower Galaxy   vs.TYSA U14B - Candelo 
 846817  Metro North Pk  05:00 PM  4 A36 vs A40NTH MN Mayo Dynamo   vs.NTH QP Meza Bandits 
 846820  Lucky Shoals Park  05:00 PM  5 A41 vs A2O.S.A. NC - RU14 Black 0 vs.Atlanta Fire Arsenal12

Bracket - Sunday, March 17, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846829  Stars Athletic Club  12:00 PM  4 A14 vs A36Georgia Rush U14 Renegades 3 vs.NTH MN Mayo Dynamo4
 846835  RYSA  12:00 PM  Fou A43 vs A24RYSA Revs 14B 6 vs.HCSA Molina BR142
 846830  Stars Athletic Club  02:00 PM  4 A15 vs A33Georgia Rush U14 Revolution 1 vs.Mountain United S.A. - 0Y196 - BR14U5
 846831  North Mount Carmel Park  03:00 PM  5 A21 vs A26HCSA Brackett BR14 1 vs.Jackson Elite FC8
 846832  North Mount Carmel Park  05:00 PM  5 A22 vs A23HCSA Grant BR14 1 vs.HCSA Mendez BR142
 846833  Arizona Avenue  05:30 PM  1 A25 vs A12IAFC 14U Coed Forbes-Roberts/Frangos   vs.DDY U14 Coed 
 846836  Henderson Park / Livsey Field  05:45 PM  6 A50 vs A40TYSA U14B - Candelo   vs.NTH QP Meza Bandits 

Bracket - Tuesday, March 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846768  North Mount Carmel Park  07:00 PM  1 A23 vs A24HCSA Mendez BR14 4 vs.HCSA Molina BR141

Bracket - Thursday, March 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846808  TBD RILS 2   --    --  A15 vs A14Georgia Rush U14 Revolution 1 vs.Georgia Rush U14 Renegades2

Bracket - Saturday, March 23, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846840  Tyus Park  09:00 AM  2 A16 vs A22Griffin Chelsea   vs.HCSA Grant BR14 
 846843  Scott Hudgens Park  09:00 AM  6 A2 vs A5Atlanta Fire Arsenal 9 vs.Atlanta Fire Storm- BR14U1
 846844  North Mount Carmel Park  09:00 AM  5 A23 vs A21HCSA Mendez BR14 2 vs.HCSA Brackett BR147
 846845  North Mount Carmel Park  09:00 AM  4 A24 vs A10HCSA Molina BR14 1 vs.Champions United Manchester - BR14U5
 846846  Wade Walker Park  09:00 AM  10 A25 vs A50IAFC 14U Coed Forbes-Roberts/Frangos   vs.TYSA U14B - Candelo 
 846839  Southeast Athletic Complex  10:00 AM  3 A13 vs A30Fugees Soccer Club - BRU14   vs.LSA Newcastle U14B - Coach Luevano 
 846859  Paul Thigpen Chevrolet  10:00 AM  1 A48 vs A51TCSA 14U   vs.Upson SA Rec - B14 - cochran 
 846850  Allen Creek  11:00 AM  4 A32 vs A31LSA Super Estrellas U14B - Coach Mota 6 vs.LSA Sinfronteras U14B - Coach Bonilla0
 846847  Daughtry Park  11:45 AM  1 A26 vs A44Jackson Elite FC 3 vs.Sacred Heart United 20053
 846848  Summit Baptist Church  12:15 PM  1 A27 vs A35KCSC CANNONS - BR14U - A 2 vs.NTH MN Capraru United8
 846856  RYSA  12:30 PM  Fou A43 vs A42RYSA Revs 14B 2 vs.OASC JONES U14BOYS8
 846853  Metro North Pk  01:00 PM  3 A36 vs A45NTH MN Mayo Dynamo 1 vs.Smyrna Soccer Club PSV10
 846849  Allen Creek  01:30 PM  4 A29 vs A28LSA Juventus FC U14B - Coach Guevara 0 vs.LSA CA United U14B - Coach Solis6
 846851  Union Co. HS  01:30 PM  1 A33 vs A14Mountain United S.A. - 0Y196 - BR14U 5 vs.Georgia Rush U14 Renegades0
 846838  Wade Walker Park  02:00 PM  2 A12 vs A41DDY U14 Coed   vs.O.S.A. NC - RU14 Black 
 846860  Henderson Park / Livsey Field  02:45 PM  6 A49 vs A20TYSA U14B - Bruso 1 vs.GSA South Recreation - BR14U Miller4
 846841  Rabbit Hill Park  03:00 PM  2 A18 vs A17GSA North Recreation - BR14U Moore   vs.GSA North Recreation - BR14U Mejia 
 846854  Metro North Pk  03:00 PM  3 A37 vs A38NTH MN Standfest NASA FC 6 vs.NTH MN Valentine Strikers1
 846855  Noonday Park  03:00 PM  02 A40 vs A15NTH QP Meza Bandits 8 vs.Georgia Rush U14 Revolution1
 846858  Bethesda Park  03:00 PM  Bute A47 vs A4Steamers FC - B14U Urumbil 1 vs.Atlanta Fire Flames4
 846842  Rabbit Hill Park  05:00 PM  2 A19 vs A1GSA North Recreation - BR14U Thomaszfski 0 vs.All-In FC Sugar Hill Inter Atlanta7
 846852  Noonday Park  05:00 PM  01 A34 vs A39NTH JJB Matthews United   vs.NTH QP Brower Galaxy 

Bracket - Sunday, March 24, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846754  TBD RILS 2   --    --  A32 vs A28LSA Super Estrellas U14B - Coach Mota 2 vs.LSA CA United U14B - Coach Solis0
 846863  Stars Athletic Club  12:00 PM  4 A15 vs A38Georgia Rush U14 Revolution 2 vs.NTH MN Valentine Strikers0
 846862  Wade Walker Park  02:00 PM  2 A12 vs A6DDY U14 Coed 0 vs.Bryson Park -14U - Canes-Escalante9
 846861  E.E. Robinson Park  03:00 PM  1 A1 vs A33All-In FC Sugar Hill Inter Atlanta 8 vs.Mountain United S.A. - 0Y196 - BR14U1
 846745  Tyus Park  03:00 PM  2 A16 vs A23Griffin Chelsea 6 vs.HCSA Mendez BR141
 846890  Scott Hudgens Park  03:00 PM  6 A4 vs A3Atlanta Fire Flames 3 vs.Atlanta Fire Crew2
 846866  Henderson Park / Livsey Field  03:00 PM  6 A49 vs A25TYSA U14B - Bruso 5 vs.IAFC 14U Coed Forbes-Roberts/Frangos3
 846864  North Mount Carmel Park  05:00 PM  4 A24 vs A26HCSA Molina BR14 1 vs.Jackson Elite FC6
 846865  Metro North Pk  05:00 PM  3 A37 vs A40NTH MN Standfest NASA FC 0 vs.NTH QP Meza Bandits2
 846821  Arlington Christian School  05:00 PM  1 A42 vs A22OASC JONES U14BOYS 5 vs.HCSA Grant BR140

Bracket - Saturday, March 30, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846870  Rabbit Hill Park  09:00 AM  1 A19 vs A31GSA North Recreation - BR14U Thomaszfski 4 vs.LSA Sinfronteras U14B - Coach Bonilla0
 846873  Allen Creek  09:00 AM  4 A29 vs A2LSA Juventus FC U14B - Coach Guevara 1 vs.Atlanta Fire Arsenal7
 846879  Paul Thigpen Chevrolet  10:00 AM  1 A48 vs A44TCSA 14U 3 vs.Sacred Heart United 20052
 846880  Bunten Road Park  10:45 AM  2 A5 vs A3Atlanta Fire Storm- BR14U 2 vs.Atlanta Fire Crew1
 846867  Stockbrdige Middle School  11:00 AM  1 A10 vs A16Champions United Manchester - BR14U   vs.Griffin Chelsea 
 846875  Allen Creek  11:00 AM  4 A32 vs A17LSA Super Estrellas U14B - Coach Mota 8 vs.GSA North Recreation - BR14U Mejia0
 846872  Daughtry Park  11:45 AM  1 A26 vs A51Jackson Elite FC 8 vs.Upson SA Rec - B14 - cochran1
 846881  Bryson Park  11:45 AM  2 A6 vs A47Bryson Park -14U - Canes-Escalante 8 vs.Steamers FC - B14U Urumbil2
 846869  Southeast Athletic Complex  12:00 PM  3 A13 vs A28Fugees Soccer Club - BRU14 3 vs.LSA CA United U14B - Coach Solis6
 846874  Allen Creek  01:30 PM  4 A30 vs A1LSA Newcastle U14B - Coach Luevano 0 vs.All-In FC Sugar Hill Inter Atlanta5
 846877  Arlington Christian School  01:30 PM  1 A42 vs A45OASC JONES U14BOYS 4 vs.Smyrna Soccer Club PSV2

Bracket - Saturday, April 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846889  Allen Creek  09:00 AM  4 A31 vs A30LSA Sinfronteras U14B - Coach Bonilla 1 vs.LSA Newcastle U14B - Coach Luevano6
 846883  Stockbrdige Middle School  11:00 AM  1 A10 vs A26Champions United Manchester - BR14U 1 vs.Jackson Elite FC2
 846888  Allen Creek  11:00 AM  4 A28 vs A17LSA CA United U14B - Coach Solis   vs.GSA North Recreation - BR14U Mejia 
 846887  GSA  03:00 PM  Schr A20 vs A41GSA South Recreation - BR14U Miller 6 vs.O.S.A. NC - RU14 Black4
 846891  Arlington Christian School  03:00 PM  1 A42 vs A16OASC JONES U14BOYS 6 vs.Griffin Chelsea2
 846885  Rabbit Hill Park  05:00 PM  2 A19 vs A29GSA North Recreation - BR14U Thomaszfski   vs.LSA Juventus FC U14B - Coach Guevara 
 846884  Rabbit Hill Park  07:00 PM  1 A18 vs A32GSA North Recreation - BR14U Moore 0 vs.LSA Super Estrellas U14B - Coach Mota4

Bracket - Sunday, April 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846980  Scott Hudgens Park  09:00 AM  2 A3 vs A41Atlanta Fire Crew 4 vs.O.S.A. NC - RU14 Black2
 846823  Riverline Park  01:00 PM  1 A45 vs A27Smyrna Soccer Club PSV   vs.KCSC CANNONS - BR14U - A 
 846747  Rabbit Hill Park  03:00 PM  3 A18 vs A47GSA North Recreation - BR14U Moore   vs.Steamers FC - B14U Urumbil 
 846878  Bethesda Park  03:00 PM  Bute A46 vs A20Steamers FC - B14U Davie 0 vs.GSA South Recreation - BR14U Miller6

Bracket - Saturday, April 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846898  Rabbit Hill Park  09:00 AM  2 A17 vs A47GSA North Recreation - BR14U Mejia 9 vs.Steamers FC - B14U Urumbil0
 846900  North Mount Carmel Park  09:00 AM  5 A21 vs A42HCSA Brackett BR14 2 vs.OASC JONES U14BOYS10
 846905  Scott Hudgens Park  09:00 AM  6 A3 vs A14Atlanta Fire Crew 0 vs.Georgia Rush U14 Renegades2
 846917  CGSA - Warner Robins  09:00 AM  10 A8 vs A44CGSAWR HC Wolfpack 0 vs.Sacred Heart United 20053
 846912  RYSA  09:30 AM  Fou A43 vs A12RYSA Revs 14B   vs.DDY U14 Coed 
 846895  Stockbrdige Middle School  11:00 AM  1 A10 vs A22Champions United Manchester - BR14U 7 vs.HCSA Grant BR143
 846899  Rabbit Hill Park  11:00 AM  1 A19 vs A32GSA North Recreation - BR14U Thomaszfski 1 vs.LSA Super Estrellas U14B - Coach Mota7
 846901  North Mount Carmel Park  11:00 AM  5 A23 vs A20HCSA Mendez BR14 2 vs.GSA South Recreation - BR14U Miller7
 846902  North Mount Carmel Park  11:00 AM  4 A24 vs A16HCSA Molina BR14   vs.Griffin Chelsea 
 846906  Allen Creek  11:00 AM  4 A30 vs A18LSA Newcastle U14B - Coach Luevano   vs.GSA North Recreation - BR14U Moore 
 846896  Southeast Athletic Complex  12:00 PM  3 A13 vs A29Fugees Soccer Club - BRU14   vs.LSA Juventus FC U14B - Coach Guevara 
 846897  Stars Athletic Club  12:00 PM  4 A15 vs A2Georgia Rush U14 Revolution 1 vs.Atlanta Fire Arsenal7
 846913  Riverline Park  12:00 PM  1 A45 vs A34Smyrna Soccer Club PSV 11 vs.NTH JJB Matthews United0
 846904  Summit Baptist Church  12:15 PM  1 A27 vs A40KCSC CANNONS - BR14U - A 4 vs.NTH QP Meza Bandits2
 846903  Daughtry Park  01:15 PM  1 A26 vs A7Jackson Elite FC 8 vs.CGSAWR Earthquakes3
 846916  Bryson Park  01:15 PM  2 A6 vs A50Bryson Park -14U - Canes-Escalante   vs.TYSA U14B - Candelo 
 846908  Union Co. HS  01:30 PM  1 A33 vs A28Mountain United S.A. - 0Y196 - BR14U 1 vs.LSA CA United U14B - Coach Solis5
 846910  Metro North Pk  01:30 PM  4 A38 vs A36NTH MN Valentine Strikers 8 vs.NTH MN Mayo Dynamo1
 846915  Scott Hudgens Park  02:15 PM  6 A5 vs A4Atlanta Fire Storm- BR14U   vs.Atlanta Fire Flames 
 846914  Henderson Park / Livsey Field  02:30 PM  6 A49 vs A46TYSA U14B - Bruso 2 vs.Steamers FC - B14U Davie3
 846909  Metro North Pk  03:00 PM  4 A35 vs A39NTH MN Capraru United 3 vs.NTH QP Brower Galaxy2
 846918  CGSA - Warner Robins  03:00 PM  10 A9 vs A48CGSAWR Macon United 1 vs.TCSA 14U2
 846911  Lucky Shoals Park  04:30 PM  5 A41 vs A37O.S.A. NC - RU14 Black   vs.NTH MN Standfest NASA FC 

Bracket - Sunday, April 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846882  Riverline Park  11:30 AM  1 A45 vs A25Smyrna Soccer Club PSV   vs.IAFC 14U Coed Forbes-Roberts/Frangos 
 846778  Stars Athletic Club  12:00 PM  4 A14 vs A27Georgia Rush U14 Renegades   vs.KCSC CANNONS - BR14U - A 
 846834  Noonday Park  01:00 PM  03 A34 vs A35NTH JJB Matthews United   vs.NTH MN Capraru United 
 846757  Metro North Pk  01:00 PM  1 A36 vs A37NTH MN Mayo Dynamo   vs.NTH MN Standfest NASA FC 
 846857  Bethesda Park  01:00 PM  Bute A46 vs A6Steamers FC - B14U Davie   vs.Bryson Park -14U - Canes-Escalante 
 846779  Stars Athletic Club  02:00 PM  4 A15 vs A3Georgia Rush U14 Revolution   vs.Atlanta Fire Crew 

Bracket - Saturday, April 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846930  Scott Hudgens Park  09:00 AM  5 A3 vs A47Atlanta Fire Crew   vs.Steamers FC - B14U Urumbil 
 846938  Bethesda Park  09:00 AM  Bute A46 vs A4Steamers FC - B14U Davie   vs.Atlanta Fire Flames 
 846943  CGSA - Warner Robins  09:00 AM  10 A9 vs A51CGSAWR Macon United   vs.Upson SA Rec - B14 - cochran 
 846939  Scott Hudgens Park  10:45 AM  5 A5 vs A15Atlanta Fire Storm- BR14U   vs.Georgia Rush U14 Revolution 
 846923  Tyus Park  11:00 AM  2 A16 vs A43Griffin Chelsea   vs.RYSA Revs 14B 
 846925  North Mount Carmel Park  11:00 AM  4 A22 vs A49HCSA Grant BR14   vs.TYSA U14B - Bruso 
 846942  CGSA - Warner Robins  11:00 AM  10 A8 vs A48CGSAWR HC Wolfpack 1 vs.TCSA 14U3
 846937  Pearl  12:00 PM  2 A44 vs A7Sacred Heart United 2005   vs.CGSAWR Earthquakes 
 846941  Bryson Park  12:45 PM  2 A6 vs A19Bryson Park -14U - Canes-Escalante   vs.GSA North Recreation - BR14U Thomaszfski 
 846931  Allen Creek  01:30 PM  4 A30 vs A17LSA Newcastle U14B - Coach Luevano   vs.GSA North Recreation - BR14U Mejia 
 846919  Gary Pirkle  02:15 PM  2 A1 vs A2All-In FC Sugar Hill Inter Atlanta 1 vs.Atlanta Fire Arsenal0
 846932  Allen Creek  03:30 PM  4 A32 vs A33LSA Super Estrellas U14B - Coach Mota   vs.Mountain United S.A. - 0Y196 - BR14U 
 846922  Stars Athletic Club  04:00 PM  4 A14 vs A34Georgia Rush U14 Renegades   vs.NTH JJB Matthews United 
 846940  Henderson Park / Livsey Field  04:30 PM  6 A50 vs A24TYSA U14B - Candelo   vs.HCSA Molina BR14 
 846933  Metro North Pk  05:00 PM  3 A37 vs A45NTH MN Standfest NASA FC 2 vs.Smyrna Soccer Club PSV4
 846935  Noonday Park  05:00 PM  01 A39 vs A36NTH QP Brower Galaxy   vs.NTH MN Mayo Dynamo 

Bracket - Friday, April 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846769  Metro North Pk  06:30 PM  3 A36 vs A34NTH MN Mayo Dynamo   vs.NTH JJB Matthews United 

Bracket - Saturday, April 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846947  Rabbit Hill Park  09:00 AM  1 A17 vs A19GSA North Recreation - BR14U Mejia 3 vs.GSA North Recreation - BR14U Thomaszfski1
 846948  Scott Hudgens Park  09:00 AM  6 A2 vs A14Atlanta Fire Arsenal 8 vs.Georgia Rush U14 Renegades0
 846950  Wade Walker Park  09:00 AM  9 A25 vs A10IAFC 14U Coed Forbes-Roberts/Frangos   vs.Champions United Manchester - BR14U 
 846952  Summit Baptist Church  09:00 AM  1 A27 vs A37KCSC CANNONS - BR14U - A 4 vs.NTH MN Standfest NASA FC3
 846957  Metro North Pk  09:00 AM  1 A35 vs A45NTH MN Capraru United 1 vs.Smyrna Soccer Club PSV9
 846968  CGSA - Warner Robins  09:00 AM  10 A7 vs A9CGSAWR Earthquakes   vs.CGSAWR Macon United 
 846944  E.E. Robinson Park  10:45 AM  1 A1 vs A32All-In FC Sugar Hill Inter Atlanta 2 vs.LSA Super Estrellas U14B - Coach Mota2
 846954  Scott Hudgens Park  10:45 AM  6 A3 vs A6Atlanta Fire Crew 0 vs.Bryson Park -14U - Canes-Escalante11
 846949  GSA  11:00 AM  Schr A20 vs A47GSA South Recreation - BR14U Miller 15 vs.Steamers FC - B14U Urumbil0
 846964  Pearl  12:00 PM  2 A44 vs A48Sacred Heart United 2005 CS vs.TCSA 14UCS
 846967  Thomaston-Upson Civic Ctr Complex  12:00 PM  10 A51 vs A8Upson SA Rec - B14 - cochran 0 vs.CGSAWR HC Wolfpack7
 846959  Scott Hudgens Park  12:30 PM  6 A4 vs A15Atlanta Fire Flames 7 vs.Georgia Rush U14 Revolution0
 846946  Tyus Park  01:00 PM  2 A16 vs A21Griffin Chelsea   vs.HCSA Brackett BR14 
 846960  Noonday Park  01:00 PM  01 A40 vs A34NTH QP Meza Bandits 5 vs.NTH JJB Matthews United2
 846965  Bethesda Park  01:00 PM  Park A46 vs A5Steamers FC - B14U Davie 2 vs.Atlanta Fire Storm- BR14U2
 846966  Henderson Park / Livsey Field  01:00 PM  6 A50 vs A12TYSA U14B - Candelo   vs.DDY U14 Coed 
 846955  Allen Creek  01:30 PM  2 A31 vs A18LSA Sinfronteras U14B - Coach Bonilla   vs.GSA North Recreation - BR14U Moore 
 846963  RYSA  02:00 PM  Fre A43 vs A49RYSA Revs 14B 7 vs.TYSA U14B - Bruso1
 846961  Lucky Shoals Park  02:30 PM  5 A41 vs A36O.S.A. NC - RU14 Black   vs.NTH MN Mayo Dynamo 
 846958  Noonday Park  03:00 PM  01 A39 vs A38NTH QP Brower Galaxy 4 vs.NTH MN Valentine Strikers0
 846962  Arlington Christian School  03:00 PM  1 A42 vs A23OASC JONES U14BOYS 7 vs.HCSA Mendez BR140
 846953  Allen Creek  03:30 PM  2 A28 vs A30LSA CA United U14B - Coach Solis 5 vs.LSA Newcastle U14B - Coach Luevano1
 846956  Union Co. HS  03:30 PM  1 A33 vs A13Mountain United S.A. - 0Y196 - BR14U 8 vs.Fugees Soccer Club - BRU141
 846951  Daughtry Park  05:00 PM  1 A26 vs A22Jackson Elite FC 13 vs.HCSA Grant BR140

Bracket - Sunday, April 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846751  Scott Hudgens Park  01:00 PM  6 A3 vs A2Atlanta Fire Crew 1 vs.Atlanta Fire Arsenal6
 846756  Metro North Pk  01:00 PM  1 A35 vs A15NTH MN Capraru United 5 vs.Georgia Rush U14 Revolution1
 846876  Scott Hudgens Park  01:00 PM  2 A4 vs A41Atlanta Fire Flames 9 vs.O.S.A. NC - RU14 Black1
 846792  Noonday Park  01:00 PM  02 A40 vs A45NTH QP Meza Bandits 2 vs.Smyrna Soccer Club PSV7
 846871  Wade Walker Park  02:00 PM  9 A25 vs A43IAFC 14U Coed Forbes-Roberts/Frangos   vs.RYSA Revs 14B 
 846762  Henderson Park / Livsey Field  02:45 PM  6 A49 vs A12TYSA U14B - Bruso 8 vs.DDY U14 Coed1
 846748  GSA  03:00 PM  Schr A20 vs A6GSA South Recreation - BR14U Miller 6 vs.Bryson Park -14U - Canes-Escalante3
 846750  North Mount Carmel Park  03:00 PM  5 A24 vs A42HCSA Molina BR14 0 vs.OASC JONES U14BOYS11
 846801  Stars Athletic Club  04:00 PM  4 A14 vs A1Georgia Rush U14 Renegades 1 vs.All-In FC Sugar Hill Inter Atlanta5
 846746  Rabbit Hill Park  05:00 PM  1 A17 vs A46GSA North Recreation - BR14U Mejia 1 vs.Steamers FC - B14U Davie1
 846934  Metro North Pk  05:00 PM  1 A38 vs A27NTH MN Valentine Strikers 0 vs.KCSC CANNONS - BR14U - A6
 846775  CGSA - Warner Robins  05:00 PM  10 A7 vs A8CGSAWR Earthquakes 3 vs.CGSAWR HC Wolfpack4

Bracket - Monday, April 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846894  Sacred Heart Pearl  06:00 PM  1 A9 vs A44CGSAWR Macon United 1 vs.Sacred Heart United 20055

Bracket - Tuesday, April 30, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846929  Allen Creek  06:30 PM  1 A29 vs A31LSA Juventus FC U14B - Coach Guevara 2 vs.LSA Sinfronteras U14B - Coach Bonilla1

Bracket - Thursday, May 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846928  Allen Creek  06:00 PM  1 A28 vs A18LSA CA United U14B - Coach Solis 5 vs.GSA North Recreation - BR14U Moore1
 846924  North Mount Carmel Park  07:30 PM  1 A21 vs A10HCSA Brackett BR14 0 vs.Champions United Manchester - BR14U6

Bracket - Friday, May 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846936  Noonday Park  07:00 PM  03 A40 vs A35NTH QP Meza Bandits 4 vs.NTH MN Capraru United5

Bracket - Saturday, May 04, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846976  North Mount Carmel Park  09:00 AM  4 A22 vs A24HCSA Grant BR14   vs.HCSA Molina BR14 
 846977  Summit Baptist Church  09:00 AM  1 A27 vs A15KCSC CANNONS - BR14U - A 11 vs.Georgia Rush U14 Revolution1
 846978  Allen Creek  09:00 AM  1 A28 vs A31LSA CA United U14B - Coach Solis 13 vs.LSA Sinfronteras U14B - Coach Bonilla0
 846981  Allen Creek  09:00 AM  2 A32 vs A30LSA Super Estrellas U14B - Coach Mota 5 vs.LSA Newcastle U14B - Coach Luevano0
 846986  RYSA  09:30 AM  Fou A43 vs A23RYSA Revs 14B   vs.HCSA Mendez BR14 
 846969  E.E. Robinson Park  10:45 AM  1 A1 vs A5All-In FC Sugar Hill Inter Atlanta 7 vs.Atlanta Fire Storm- BR14U0
 846988  Bethesda Park  11:00 AM  Park A47 vs A50Steamers FC - B14U Urumbil   vs.TYSA U14B - Candelo 
 846992  CGSA - Warner Robins  11:00 AM  10 A8 vs A9CGSAWR HC Wolfpack 1 vs.CGSAWR Macon United2
 846971  Stars Athletic Club  12:00 PM  4 A14 vs A4Georgia Rush U14 Renegades   vs.Atlanta Fire Flames 
 846990  Thomaston-Upson Civic Ctr Complex  12:00 PM  10 A51 vs A21Upson SA Rec - B14 - cochran   vs.HCSA Brackett BR14 
 846970  Wade Walker Park  01:00 PM  2 A12 vs A46DDY U14 Coed 1 vs.Steamers FC - B14U Davie7
 846973  Rabbit Hill Park  01:00 PM  2 A19 vs A18GSA North Recreation - BR14U Thomaszfski   vs.GSA North Recreation - BR14U Moore 
 846982  Noonday Park  01:00 PM  02 A34 vs A6NTH JJB Matthews United   vs.Bryson Park -14U - Canes-Escalante 
 846979  Allen Creek  01:30 PM  1 A29 vs A33LSA Juventus FC U14B - Coach Guevara   vs.Mountain United S.A. - 0Y196 - BR14U 
 846983  Metro North Pk  02:00 PM  1 A35 vs A37NTH MN Capraru United 5 vs.NTH MN Standfest NASA FC2
 846972  Rabbit Hill Park  03:00 PM  2 A17 vs A13GSA North Recreation - BR14U Mejia   vs.Fugees Soccer Club - BRU14 
 846975  GSA  03:00 PM  Schr A20 vs A25GSA South Recreation - BR14U Miller   vs.IAFC 14U Coed Forbes-Roberts/Frangos 
 846985  Noonday Park  03:00 PM  02 A39 vs A40NTH QP Brower Galaxy   vs.NTH QP Meza Bandits 
 846991  CGSA - Warner Robins  03:00 PM  10 A7 vs A48CGSAWR Earthquakes   vs.TCSA 14U 
 846984  Metro North Pk  03:30 PM  1 A36 vs A42NTH MN Mayo Dynamo 0 vs.OASC JONES U14BOYS10
 846987  Riverline Park  04:30 PM  1 A45 vs A38Smyrna Soccer Club PSV 10 vs.NTH MN Valentine Strikers1
 846989  Henderson Park / Livsey Field  05:45 PM  6 A49 vs A10TYSA U14B - Bruso   vs.Champions United Manchester - BR14U 

Bracket - Sunday, May 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846767  North Mount Carmel Park  03:17 AM  2D A22 vs A43HCSA Grant BR14   vs.RYSA Revs 14B 
 846927  TBD RILS 2   --    --  A25 vs A42IAFC 14U Coed Forbes-Roberts/Frangos 0 vs.OASC JONES U14BOYS10
 846759  Noonday Park  01:00 PM  02 A40 vs A38NTH QP Meza Bandits   vs.NTH MN Valentine Strikers 
 846886  Bunten Road Park  01:30 PM  2 A2 vs A13Atlanta Fire Arsenal 6 vs.Fugees Soccer Club - BRU141
 846755  Noonday Park  03:00 PM  01 A34 vs A27NTH JJB Matthews United   vs.KCSC CANNONS - BR14U - A 
 846772  Bethesda Park  03:00 PM  Bute A47 vs A46Steamers FC - B14U Urumbil 0 vs.Steamers FC - B14U Davie6
 846893  CGSA - Warner Robins  05:00 PM  10 A8 vs A7CGSAWR HC Wolfpack   vs.CGSAWR Earthquakes 

Bracket - Tuesday, May 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846926  North Mount Carmel Park  07:00 PM  1 A23 vs A26HCSA Mendez BR14 1 vs.Jackson Elite FC10

Bracket - Saturday, May 11, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 846921  Avondale Dunaire Park  03:30 PM  2 A12 vs A20DDY U14 Coed 0 vs.GSA South Recreation - BR14U Miller15






Affinity Sports Copyright 2019, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.